ontwerp, serenade door een joekskapel, vogelhuisjes, meubels (groot en klein), kunst, set gesigneerde drumstokken van Cezar Z. Golden Earring, enz. enz.. Hebt u vragen of wilt u nog iets aanbieden neem dan contact op met Frank Driessen tel. 588176 of Roland van Soest tel. 512949. Tot ziens op 10 oktober in Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Oostrum in Western style Amazing Amerikaans Slotfeest Het centrum van Oostrum zal op zaterdag 25 september omgetoverd zijn tot een western town. Dat is onderdeel van het Amazing Amerikaans Slotfeest dat de Rabobank Venray-Oostrum in het weekend van 25 en 26 september viert. Het feest is gratis toegankelijk. In Oostrum begint de happening al om 10.30 uur met een feestelijke muzi kale ronde door harmonie Sub Matris Tutela met begeleiding van cheerleaders. Daarna start een western show door Double Action. Compleet met typische Amerikaanse wildwest vrijetijdsbestedingen als duel shooting, throwing knife and tomahawk en bullwip-handling. Verder zijn er een ten toonstelling van Amerikaanse auto's, vrachtauto's en motoren en een basketbaldemonstratie. Voor de ouderen zijn er om 11.00 uur een voorstel ling in Café Zaal de Karklingel met koffie en vlaai (for free) en optredens door het Seniorenorkest en door Pierre Cnoops. Ook kunt u met een huifkar een ritje door Oostrum maken of vrij bowlen tot 15.00 uur in het Bowling Restaurant. Voor de kinderen treedt daar overigens om 14.00 uur een clown op en is er snoep en limonade (for free). Er is zelfs een leuke prijsvraag waarbij vier entreekaartjes voor Movie World - mét 250,- zakgeld - zijn te winnen. Veel muziek Voor de oudere jeugd barst 's avonds de feestvreugde los met live-muziek in de Karklingel en een mini-Woodstockfestival in 't Allemanscafé. De typisch Amerikaanse lekkernijen ontbreken natuurlijk niet. Het feest in Oostrum is overigens georganiseerd door de Oostrumse ondernemers. Op zondag 26 september is het feest in het centrum van Venray. Met muzikale optredens van onder andere de Evergreen Jazzband, King Size Trio, Dixie Aces, Frans Theunisz van "Sjeng aon de geng!", The Working Girls, Geert Pelzer en de spetterende Bloose Brothers Revue Show. Het Amerikaans Slotfeest is de afsluiting van de honderdjarige viering van Rabobank Venray-Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 11