verplaatsing sportpark de Spar. Er zit thans schot in de zaak. Binnenkort zullen informatiebijeenkomsten plaatsvinden inzake het "rioolplan buitengebied" voor direct betrokkenen. In Oostrum zijn nog 43 panden niet aangesloten. Op de geplande avonden zal ook ingegaan wor den op de financiële gevolgen bij een nieuwe aansluiting. De vergadering wordt geïnformeerd omtrent de activiteiten van de com missie Aostrum 2000 rond de eeuwwisseling. Genoemde commissie zal in 't Oostrums Weekblad voor informatie aan de inwoners zorgen. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 8 juni in Restaurant Bowling Venray. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE0 pRIS °OOSTRUM Za. 5 juni 09.30u 18.30u Zo. 6 juni "lO.OOu Ma. 7 juni 19.00u 20.00u Wo. 9 juni 18.45U 19.30u Do. 10 juni 20.30u Ophalen oud papier Papierophalers: M.Zweden, J.Linders, H.Litjens, N.Versleijen, J.Boreas, H.Moorrees, K.Volleberg, H.Vermeulen, L.Bom, A.Jeuken, Jacq.Weijs, A.Kuenen, S.Frederix, J.Philipsen Repetitie tamboerkorps Sacramentsprocessie en H. Mis Tamboerkorps en orkest om 09.45u. verzamelen bij de kerk Repetitie leerlingenorkest Repetitie orkest Repetitie leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps Bestuursvergadering Agenda juni: 13 juni Défilé vierdaagse Venray 19 juni Pèeltournooi tamboerkorps 20 juni Optreden tamboerkorps Wanssum 25 juni Rabo-zomeravondconcert Venray 27 juni Volleybaltournooi Goed tot zeer goed resultaat leerlingenorkest te Hoeven. Op zaterdag 29 mei heeft het leerlingenorkest deelgenomen aan een jeugd orkestendag (opleidingsorkesten) die georganiseerd wordt in het recreatie park Bosbad te Hoeven. Naast muzikaliteit werden de orkestleden ook nog 5 opcïrichi» 1918

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5