het sportpark in verband met de teamindeling. De trainers en het jeugd- bestuur, maar vooral ook de spelers stellen het zeer op prijs dat u als ouder komt kijken. Wij beseffen dat deze maandag onmiddellijk na het kamp valt. Helaas kon het niet op een ander tijdstip georganiseerd worden. Beste ouders en spelers, veel succes en veel kijkgenot en tot maandag avond!!!! Het jeugdbestuur van V.V. Oostrum. Veteranen V.V. Oostrum-Wanssum 3-0 (2-0) Afgelopen zaterdag hadden wij de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen en wel tegen Wanssum. Aangezien we thuis nog niet verloren hadden, en wij dit zo wilden houden, gingen we van tevoren in trainingskamp om zo onder het genot van koffie en vlaai aan de teamgeest te werken. Of het nu kwam door dit trainingskamp of omdat we gewoon zo goed zijn, zullen we nooit weten. Feit is wel dat we na tien minuten op voorsprong kwamen toen Hans Kessels de doelman kansloos liet: 1-0. Even later verslikte diezelfde doel man zich in een terugspeelbal. De bal werd niet al te hard teruggespeeld, maar hard genoeg om onder de voet door de achterlijn te halen: 2-0. Ook hierna kreeg Wanssum kansen, zelfs hele mooie kansen maar hun voorhoede faalde even hard als hun sluitpost. Zodoende bleef de stand tot aan de rust 2-0. Nadat we buiten genoten hadden van een glaasje fris, begonnen we aan de tweede helft. In deze helft is Wanssum niet meer gevaarlijk geweest maar ook Oostrum had denk ik last van de hitte en wist nog maar 1 keer te scoren. Dit laatste doelpunt kwam op naam van Theo van de Pas die op links was doorgebroken en met een hard schot via de doelman inschoot. Zo kwamen we aan een eindstand van 3-0 en bleven we dit seizoen thuis ongeslagen. Dit feit werd na de wedstrijd in een goede derde helft uitbundig gevierd. Onze dank hiervoor aan de organisatoren van dit feest. 'n Vette Haan MINI-STRATENVOETBALTOERNOOI OP ZONDAG 6 JUNI 1999. Op zondag 06 juni a.s. wordt wederom op het sportparK te Oostrum het mini-stratenvoetbaltoernooi gehouden waar gestreden zal worden om de "Toon van Soest Trofee De aanvang van het toernooi is 12.00 uur. De leiders dienen zich om 11.30 uur te melden bij de wedstrijdleiding. MEEDOEN IS BELANGRIJKER DAN WINNEN Ook aan de jeugd is weer gedacht. Als afsluiting van het jeugdkamp wordt er gestreden om de "Broeder Huijbers Trofee". 15 I

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15