Vandaag bij de processiegang willen we getuigenis afleggen, dat we de wegen van ons leven willen bewandelen als gelovige mensen. Wij gaan met Christus door de straten, langs onze woningen, voorbij onze werkplaatsen, opdat Hij die zegenen mag, niet alleen op Sacramentsdag, maar alle dagen, in arbeid en ontspanning, in vreugde en leed. Wij willen getuigen dat we Jezus nodig hebben in alle situaties van ons leven. Wij hebben Jezus nodig in de straten die we begaan, in de huizen die we bewonen, in onze arbeid en in onze vrije tijd. Het is ongetwijfeld een zegen voor onze parochie en voor ieder van ons als wij in een grote stoet van biddende gelovigen, onder de feestelijke klanken van de muziek, met ons Heer door enkele straten van onze parochie trekken en daarbij Zijn zegen over ons allen afsmeken. Wij kunnen niet buiten de in het Allerheiligste werkelijk aanwezige Heer. Wij vragen Zijn hulp, kracht en bijstand. Voor onszelf, maar ook voor allen die niet in Hem geloven, opdat allen zullen inzien dat een wereld zonder God enkel en alleen een spijkerharde wereld is. Het is de Heer zelf, die in de processie in ons midden is. Als wij de Heer, in de gedaante van Brood, op onze processieweg begeleiden, getuigen wij dat wij Zijn Lichaam, Zijn Kerk willen zijn in deze wereld. Moge onze processie zondag een levende getuigenis zijn van ons geloof in de Eucharistie, laten wij dat met zeer velen blijken. Uw pastoor. Volgorde processie 1) Misdienaars met kruis 2) Harmonie 3) Processiegangers 4) Kinderen die bloemen strooien 5) Beeldje van O.L.Vrouw van Oostrum 6) Gemengd koor 7) Kerkbestuur, baldakijndragers met het Allerheiligste -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maria Basisschool Oostrum Watermolenstr.3 5807 BJ Oostrum Avondvierdaagse 1999 10, 11, 12 en 13 juni gaan de kinderen van de basisschool weer aan de wandel. Zij hebben zich hiervoor kunnen opgeven via school. De starttijden op do, vrij, zaterdag zijn: 15 km 17.30 uur 11

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 11