Het is goed voor ons naar Maria te luisteren, omdat zij als moeder van Jezus de boodschap van de Verlosser zo goed verstaan heeft. Zij is ons voorbeeld en onze voorspraak. En wat is het fijn wanneer in onze nabijheid een plaats is waar Maria al eeuwen op bijzondere wijze aanwezig is en luistert naar ons die met hun vreugde, zorgen en verdriet bij haar komen bidden. Bid gij voor ons, versterk ons gebed met Uw gebed. Uw geliefde Zoon kan U toch niets weigeren, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dames LVB Avondlentewandeling door de Casselse Vennen onder begeleiding van Joof Teeuwen. Datum: dinsdag 01 juni Vertrek: 18.30 uur bij de RABO bank Oostrum, met de fiets Start wandeling: 19.00 uur aan de Rietweg, in de kom van Castenray Tip: Laarzen of dichte schoenen aan. Ter preventie voor muggensteken kun je een muggenstift meenemen. Opgave: Op donderdag 20 mei en vrijdag 21 mei van 18.00 - 20.00 uur en op donderdag 27 mei en vrijdag 28 mei van 18.00 - 20.00 uur bij Mila Rijs, tel. nr. 583564. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen. (Randenrade 5). Bij slecht weer of indien u liever niet wilt fietsen, dan kunt u contact opnemen met Mila. Cursus Internet LVB Kring Venray ledereen heeft wel eens gehoord van internet, maar niet iedereen weet wat het eigenlijk is. Kort gezegd is internet een wereldwijd netwerk van compu ters; men noemt het ook wel de elektronische snelweg. In het kader van het internetproject "Boeren, burgers, buitenlui" is een internetcursus opgezet. 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9