Oostrum kreeg gelukkig steeds meer grip op de wedstrijd en toen even later Hans Kessels de bal meekreeg dacht deze, en heus hij niet alleen, die geef ik niet meer af. Hij begon aan zijn solo langs drie verdedigers en beëindigde zijn solo met een keihard schot in de korte bovenhoek. 1 -1Even later was het de hardwerkende Math van Rhee die een verdediger de bal ontfutselde en de bal mooi voorgaf, dat lezen jullie goed ja, voorgaf, en daar stond Alex Oudenhoven klaar om het af te maken 2-1. De wedstrijd bleef op en neer golven met een mooie kans voor Peter Lepsi, maar zijn kopbal werd door Bert Linders tot een hoekschop verwerkt. Zo konden we deze voorsprong meenemen naar het kleedlokaal voor de welverdiende rust. Na rust een sterker Oostrum en hebben we niet veel kansen meer weggegeven. Toch gaf Oirlo het ook niet zomaar op en duurde het nog even voordat Oostrum de voorsprong uit kon bouwen. Het was weer Hans Kessels die de bal van rechts kreeg, eerst de doelman op het verkeerde been zette, toen wachtte op wat verdedigers en toen pas scoorde 3-1In de feestvreugde die toen volgde, we winnen niet elke keer van D.I.S., wist Oirlo ook nog een keer te scoren. Het was zo'n Engeland-Duitsland doelpunt en ook deze werd geteld 3-2. Hierna was nog even het hele voetbalveld voor Math van Rhee. Hij dacht, wat Hans kan, kan ik al jaren, en begon aan zijn slalom. Hoeveel spelers hij omspeelde is niet echt bekend, zo snel ging het. De een spreekt van drie, een ander van zeven, maar toch een schitterend doelpunt 4-2. Dit was ook de eindstand. He... He... Na jaren weer eens gewonnen van Oirlo. 'n Vette Haan. MINI-STRATEN VOETBALTOERNOOI OP ZONDAG 6 JUNI 1999. Op zondag 6 juni a.s. wordt wederom op het sportpark te Oostrum het mini- stratenvoetbaltoernooi gehouden waar gestreden zal worden om de 'Toon van Soest Trofee". De afmetingen van de speelveldjes zijn ongewijzigd gebleven, zodat ook de minder geoefende spelers moeiteloos mee kunnen spelen. i Het aantal spelers blijft ongewijzigd, namenlijk vier veldspelers en één doelverdediger. ledereen, man of vrouw, die woonachtig is in Oostrum en 15 jaar of ouder is kan aan dit toernooi deelnemen. Ook de leden van V.V.O. die buiten Oostrum wonen kunnen aan dit toernooi deelnemen. De aanvang van het toernooi is ca. 12.00 uur. Een groot aantal leiders hebben zich reeds beschikbaar gesteld. Hiervoor alvast onze hartelijke dank. De leiders zullen huis aan huis aanmeldingsformulieren voor dit toernooi bezorgen. Voor 26 mei a.s. kunnen deze bij de betreffende leider van de straat c.q. straten worden ingeleverd. 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17