Het programma ziet er als volgt uit: 16 mei Oostrum 1 - Nunhem 1 Indien Oostrum verliest of gelijk speelt op 16 mei: 22 mei Swolgense Boys 1 - Oostrum 1 24 mei Nunhem 1 - Swolgense Boys 1 Indien Oostrum wint op 16 mei: 22 mei Nunhem 1 - Swolgense Boys 1 24 mei Swolgense Boys 1 - Oostrum 1 Oostrum 5 - Merselo 2 0-4 (0-1). Net als destijds in Merselo kon Oostrum de tegenstander onvoldoende in verlegenheid brengen om aanspraak te mogen maken op de overwinning. In deze laatste wedstrijd van het seizoen en de laatste wedstrijd onder de leiding van H. Holierhoek die helaas gaat verkassen, speelde Oostrum geen goede wedstrijd. Vanaf het begin had Merselo het initiatief en kwam er enkele malen gevaar lijk uit. Oostrum had duidelijk meer moeite met de weg naar voren te vinden. De ploegen bleven lang in evenwicht doch Merselo was dreigender dan de rood-witten en dit werd na ruim een half uur uitgedrukt in de score (er zat wel een geurtje van buitenspel aan). Hierna bleef de strijd boeien want geen van de beide ploegen kon een duidelijk voordeel creëren met de aantekening dat Merselo gevaarlijker was. Ruststand 0-1. Na de rust was de openingsfase voor Oostrum wat er nu wel in slaagde om Merselo vast te zetten. Echte grote kansen leverde dit niet op en Merselo kon gevaarlijk counteren. Merselo scoorde wel maar niet uit een counter. Twee pf's leidden tot een onoverbrugbare 0-3. Dat een Merselo speler uit een onmogelijke hoek ook nog de 0-4 scoorde was niet meer van belang. Geen 3 punten. Jammer want coach H. Holierhoek had bij zijn afscheid van het Oostrumse voetbal meer verdiend. De derde helft was desalniettemin beregezellig (die niet werd gehouden in het "gezelligste" café). Als afsluiting is dan nog de feestavond en dan zit seizoen '98-'99 er weer op. Een seizoen met ups en downs. Voor de winterstop top en na de winterstop tob. Toch werden de nodige punten gehaald. Het doelgemiddelde baart wat meer zorgen en hieraan kan weer een aantal maanden gewerkt worden om dat volgend seizoen als weer vanouds te laten uitzien. Dan staat het seizoen '99-2000 op het programma. Het laatste op dit sportpark. Ik wens vanaf hier iedereen een fijne en zonnige vakantie toe en tot augustus. Broeder Newin. 8

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 8