Vrijdag 08.30 u. UITSTALLING VAN HET ALLERHEILIGSTE 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, voor 'n goede uitkomst en voor 'n jarige. (Met Rozenkransgebed) Zaterdag 19.00 u. Antoon Egelmeers, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Dave Moorrees Zondag 08.30 u. Gebr. Kessels, Lennart Peeters, Willem Verheijen 10.00 u. Marloes Derksen, Anne Basten, Wanda v.d. Bussche, Marloes Denissen 14.00 u. Elke Euwes, Danielle Engels, Ireen Schlepers, Geer tje de Kleijn Misdienaarsbeurten voor woensdag 5 mei voor het Lof om 19.00 uur Elke Euwes, Ireen Schlepers Terugblik op de vormselviering Een van de hoogtepunten in het kerkelijk leven van een parochie is naast de EERSTE H. COMMUNIE ook zeker de toediening van het H. VORMSEL. Zaterdag 24 april ontvingen 35 kinderen van onze Mariaschool en van de Hommel van Venray in onze kerk het Sacrament van het H. Vormsel van Vicaris van der Meer. Ik denk dat we allen met vreugde terugdenken aan deze mooie viering. Op de eerste plaats was Vicaris van der Meer, die dit jaar op vele plaat sen het H. Vormsel toedient bijzonder te spreken over het hele verloop van deze dienst, alles verliep vlot en keurig door de Vormelingen, niemand is het ook op gevallen dat deze dienst zes kwartier duurde, als je weet wat er in de kerk plaats vindt, als je begrijpt en overtuigd bent van 'n persoonlijk, heerlijk contact met Jezus zelf als je beste vriend aan wie je alles te danken hebt, dan duurt het nooit te lang. Ik ben er ook van overtuigd dat de toespraak van de Vicaris zowel de Vormeling en hun ouders bijzonder goed heeft gedaan. De Vicaris was ook vol lof over ons koor "Harmony" niet alleen over de goede zang maar ook over de goede, veelzeggende teksten. Hij vond het heerlijk dat we weer begonnen waren met 'n kinderkoor en wat hem daar bijzonder opviel was dat het enthou siasme van de dirigente oversloeg op de zangertjes. In de sacristie kregen de misdienaars nog 'n pluimpje. De Vicaris had alles goed bekeken en beluisterd. Na de dienst ging de Vicaris op de pastorie nog 'n kopje koffie met natuurlijk 'n stukje vla gebruiken, met Ger Mous, de directeur van onze school, met Ger Hermsen de leerkracht van de Vormelingengroep en Odalies Janssen als lid van ons kerkbestuur. We hebben samen nog 'n gezellige en prettige tijd daar doorgebracht en iedereen ging tevreden en voldaan naar huis. Hartelijk dank aan allen die meegewerkt hebben aan deze heerlijke viering, heel zeker ook de ouders van de 35 Vormelingen. uw pastoor 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5