omhoog) richting Luik. We arriveren in de haven van Luik omstreeks 13.00 uur. Daar staat de bus weer klaar om onder leiding van een gids een rondrit te maken door de Voerstreek met zijn golvend landschap, een paradijs voor de natuurliefhebber. Deze rondrit eindigt omstreeks16.00 uur. Na een korte pauze beginnen we aan de terugreis die wordt onderbroken voor een gezamenlijk diner. In verband met de bootreis is dit uitstapje gepland op dinsdag 1 juni a.s. De kosten inclusief buskosten, boottocht, koffie met vlaai, rondreis en diner, zijn begroot op 70,- per persoon met minimaal 40 deelnemers. Om de nodige reserveringen te doen is het nodig dat deelnemers zich aanmelden voor 1 mei bij dhr. J. Derks, Randenrade 37, telefoon 581398. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o .0 OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames Dinsdag 27 april is er een lezing over DES. Deze begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis van Oostrum. Introducees zijn van harte welkom, en betalen voor deze avond 7,00 (incl. koffie). Graag tot dan -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Nobel nieuws Zondag 18 april was er voor de ponyruiters een concours in Maasbree. In de B-dressuur zijn de volgende resultaten behaald: Denise Creemers een 14e plaats met 153 punten en met het ponyspel een 15e plaats. Milou Berghmans een 5e prijs met 159 MOR F T punten, dit leverde haar een winstpunt op, met het ponyspel behaalde ze een 8e plaats. Tamara Wilmsen een 13e plaats met het ponyspel en met dressuur 147 punten. Jeanine Huijbers een 12e plaats met 154 punten en een 10e plaats met het ponyspel. Tot slot reed Marlies Huijbers in de Z1 dressuur, hier behaalde zij een 4e plaats met 350 punten, ledereen veel succes op het volgende concours. Voor degene die meegaan op ponykamp, we gaan 19-20-21 juli, ongeveer 2 weken daarvoor krijgen jullie bericht over waar we naar toe gaan en wat we precies gaan doen. We hebben er in ieder geval heel erg veel zin in, en hopen dat jullie dat ook hebben. Nobel JA 19

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 19