Kinderkoor Hallo meisjes. A.s. Zaterdag zingen we met 't koor Harmony samen de H. Mis van 19.00 uur. De kinderen van de Hommel en de Mariaschool krijgen dan het H. Vormsel toegediend. Het wordt dus een plechtige en feestelijke H. Mis. Omdat we met 't koor Harmony samenzingen is het de bedoeling dat ieder een z'n eigen stoel meebrengt a.s. vrijdag. Dus om 15.15 uur komen jullie met jullie stoeltjes naar de speelzaal en van daaruit gaan we naar de kerk. Niet vergeten!!! a.s. Zaterdag om 18.15 uur inzingen in de kerk. Vrijdag 15.15 uur in de speelzaal. Afmelden bij: Liedy tel. 587304. Wie kan er een leuke naam bedenken voor ons Kinderkoor? De kinderen hebben zelf al heel erg hun best gedaan maar DE NAAM is helaas nog niet gevonden. Leoniek heeft de naam "De Mariaklokjes" be dacht. Deze naam klinkt nog wat zoet vinden wij zelf, maar is tot nu toe wel de geschiktste die we gekregen hebben. Wie kan ons helpen om een vlotte toepasselijke naam te bedenken? Reacties zijn welkom op het adres: Goetzenhof 1 of telefonisch 587 304. Er staat 'n leuke "prijs" te wachten op de uitvinder/ster van een naam voor het kinderkoor. B.v.d. voor jullie medewerking. Groetjes Liedy Janssen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Bustocht naar Maastricht -Luik Zoals op de algemene Ledenvergadering afgesproken is de jaarlijkse bus tocht dit jaar naar Maastricht. Het programma is als volgt: In verband met de boottocht in Maastricht is het vertrek gepland om 8.15 uur. De bus gaat rechtstreeks naar Maastricht, aankomst 10.00 uur. Daar wordt aan boord van de boot koffie met Limburgse vlaai geserveerd. De tocht per boot gaat via de sluizen van Ternaaien in 5 minuten 15 meter 17 Secretaris: W. Hermans. Geeststraatl5807 AR Oostrum. Tel.: 0478 - 583 889 KBO-OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17