wederom Dick Janssen die het doel trof en aan alle illusies een eind maakte (3-1). Dezelfde speler had nog een puntgave hattrick kunnen maken, maar zijn poging tot een lob over de keeper mislukte jammer genoeg. Met een doelpunt in de 90e minuut van Roy Willems onderstreepte Oostrum het veldoverwicht en kon een goed leidende scheidsrechter Philipsen uit Kronenberg de wedstrijd tot een einde blazen. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen Holthees op het programma. Gezien de resultaten van de laatste weken mag deze tegenstander zeker niet onderschat worden. Balsponsor deze middag was: Jac Mols van Brand Bierbrouwerij. Venray 14- Oostrum 5 8-0 (6-0) Afgedroogd en toch niet weggespeeld. Dit was de enige juiste conclusie van de wedstrijd tegen Venray. In deze gemeente derby was het Oostrum dat het de Venrayse ploeg niet gemakkelijk maakte al laat de uitslag dat niet ver moeden. Oostrum speelde een van zijn betere wedstrijden maar had de pech dat vrouwe fortuna wel heel duidelijk de kant van Venray koos. Oostrum had op dit absurde vroege tijdstip ook de beste start. Er werd goed gecombineerd en de eerste gaten werden in de defensie van de Venrayse ploeg geprikt. Het was dan ook verwonderlijk dat Venray de score opende. Dit gebeurde op een gelukkige en tevens discutabele manier. Ook de vol gende 2 treffers hadden niks te maken met uitgespeelde kansen of goed voetbal maar ontstonden door kleine foutjes achterin of door ongecontro leerde klutsballen in combinatie met veel Oostrums pech. (Of Venrays geluk). Venray zijn eerste mooie aanval betekende de eerste goede kans voor de gastheren maar ook de 4-0 op het bord. Geveld door zoveel mis fortuin zakte Oostrum terug en incasseerde de 5 en 6-0 ook nog voor de thee. Deze twee treffers waren overigens wel uitgespeeld. Na de rust zou er voor Oostrum wel een debacle komen maar dit bleef uit omdat de ploeg zich enigszins hervond en weer gewoon gelijk was aan de venrayse ploeg. Maar ook nu was het beetje greintje geluk niet aanwezig. Venray had dit wel en liep uit tot de 8-0 eindstand. Een eindstand die erg geflatteerd was omdat Venray wel erg gelukkig aan de treffers kwam. Gezien het spel was een puntendeling op zijn plaats geweest maar in dit spelletje gaat het er nu eenmaal om wie er de meeste inschopt en dat was Venray. Laten we dit maar snel vergeten en batterij opladen voor het duel tegen Geysteren van volgende week. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 14

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 14