van Groot Venray. Let op reclame! - Begin juni en in het najaar Gilde-Opleidingen (v.h. den Hoebert) zet de deur open voor koken enz. door ouderen. Deelname bij inschrijving; nadere informatie volgt. - Zaterdag 3 juli a.s. 14.00 - 16.00 uur Het Multicultureel Platform Venray is gastheer voor Venrayse ouderen ter kennismaking. Plaats van handeling: de tuin van de Moskee aan de Eindstraat. Bijzonderheden worden t.z.t. bekend gemaakt. - Zaterdag 31 juli a.s. (de hele dag?) Jeu de boules in Oirlo. Men rekent op een grote deelname uit alle kerkdorpen en uit Venray zelf. Enthousiaste mensen die zelf willen spelen, en niet alleen maar de sport willen bewonderen, zullen zich van te voren dienen op te geven. Aanmeldingsformulieren zijn spoedig beschikbaar. - Dinsdag 17 augustus a.s. Fietsdag voor senioren. Vanuit de kerkdorpen zal het St. Annaterrein als trefpunt fungeren. Daar zal men bij tijdige vooraanmelding een lunch geserveerd krijgen. T.z.t. meer informatie. - Zaterdag 4 september a.s. 14.00 - 17.00 uur Open Dag Fitness. Ook hierover later meer. - Dinsdag 28 september a.s. 14.00 - 16.00 uur Tafeltennis voor ouderen. Herhaling van 31 maart j.l. - Datum onbekend: Afsluiting Jaar van de Ouderen, in samenhang met een interessante en unieke oecumenische dienst. U wordt van alle activiteiten, naarmate ze dichterbij komen op de hoogte gehouden. KBO, Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Gezocht: Biljarters Wie wil ons komen versterken. Zoek je een leuke hobby voor de avonduren, dan is biljarten misschien iets voor jou. Het biljartseizoen loopt van eind augustus tot april. Heb je interesse of wil je meer informatie, neem dan contact op met onze secretaris Edmond van de Venne (tel. 587 872). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Bestuur S.N.A o-o-o-o-o-o-o-o-o 11 R

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 11