zijn begroot op 70,- per persoon met minimaal 40 deelnemers. Om de nodige reserveringen te doen is het nodig dat deelnemers zich aanmelden voor 1 juni bij dhr. J. Derks, Randenrade 37, telefoon 581398. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Koninginnedag Het feest op Koninginnedag voor de peuters en kinderen van groep 1 t/m 6 gaat helaas niet door. Ingrid Linskens en Liesbeth Verheijen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aostrum 2000 Op het moment dat U dit leest zijn we nog slechts 260 dagen verwijderd van het jaar 2000. Het is lang stil geweest aan het front van Aostrum 2000. Maar dat wil niet zeggen, dat er niet hard gewerkt is aan datgene, wat wij ons als Kommissie A 2000 ten doel gesteld hebben. Zowel de Komm. A 2000 als de Revue-Kommissie hebben hard gewerkt en moeten nog steeds hard werken aan het eeuwwisselingsfeest. De Kommissie A 2000 houdt zich bezig met de totale organisatie. De hoofdmoot hierbij is geweest, een geschikte locatie te vinden voor de revue. Dat is een ware zoektocht geworden. De revue kommissie had ons de opdracht meegegeven, om een ruime locatie, met ruime mogelijkheden te zoeken, zodat zij niet belemmerd werden om iets groots te brengen. Na veel overleg en het onmogelijk lijkende te bekijken, zijn we er uiteindelijk in geslaagd een zeer geschikte locatie te bemachtigen, die aan eerder genoemde criteria voldoet. Met de directeur van de Stichting TBS, zijn we overeengekomen om de dan gereedzijnde, maar nog niet in gebruik zijnde kliniek deels te mogen gebrui ken, t.w. de sporthal en gezamenlijke ruimte met alle aanwezige faciliteiten. Een Unieke greep, ruim van opzet en alles aanwezig. De Stg. TBS wil de Oostrumse bevolking bovendien in de gelegenheid Valkenkampstraat 2 5807 AN Oostrum Lb. tel: 0478-588 503 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9