HARMONII oOOSTRUM Vrijdag 16 april vertoning video 11e carnavalsconcert Vrijdag 16 april a.s. om 20.00 uur zal de video van het carnavalsconcert 1999 gedraaid worden in zaal de Karklingel. ledereen die belangstelling heeft is van harte welkom, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Beierse avond, zaterdag 17 april Oostrum ^éNHQFKAPê, Deze avond zal plaatsvinden in de zeer fraai gerenoveerde zaal van de Karklingel. Om 20.30 uur zal de Eikenhofkapel uit Oostrum de avond openen. Zij staan garant voor een zeer afwisselend programma. Het repertoire bestaat uit dans- en amusementsmuziek, Egerlander, en Tsjechische muziek. De Kapel is opgericht in 1972 door leden van Harmonie Sub Matris Tutela uit Oostrum. Zij bestaat momenteel uit 20 leden en staat o.l.v. Gerard Kessels, dirigent is Pieter Poels. De Eikenhofkapel verzorgt regelmatig optredens in zowel binnen als buitenland. Vorig jaar in juni werd er b.v. nog opgetreden in Parijs. Ook nam de kapel met succes deel aan het WMC voor blaaskapellen in Kerkrade. In de heuvelklasse werd een prachtige eerste prijs behaald. Vanaf 22.00 uur zal blaaskapel De Gendergalm uit Veldhoven het podium betreden, en hun muzikale kunnen ten gehore brengen. De kapel is opgericht in 1960 en staat sinds 12 jaar onder leiding van Henri Coppens. De Gendergalm bestaat uit 22 personen, waaronder een zanger en zange res. Men heeft een zeer breed repertoire, maar muziek uit Bohmen en Moravie voert de boventoon, aangevuld met moderne blaasmuziek. De kapel heeft door de jaren heen al diverse optredens in het buitenland verzorgd, o.a. in Duitsland, Tsjechië en Polen. In september van dit jaar gaat ze voor een week naar Oostenrijk alwaar diverse optredens op het programma staan. Deze Beierse avond staat ook in het teken van houtzaagwedstrijden. Een 20 Op zaterdag 17 april organiseert De Eikenhofkapel uit Oost rum in samenwerking met Café-Zaal de Karklingel een Beierse avond. 5 OPGERICHT»

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5