Snapt U hier nog wat van Het voorjaar is in aantocht en de mensen fleuren weer op. Dit geldt echter niet altijd voor ons kerkbestuur en haar vele vrijwilligers. Wat is hiervan de oorzaak? Wij stellen voor dat de Oostrumse lezers voor het vinden van het antwoord op deze vraag zich eens de moeite nemen om de vuilnisbakken op ons mooie kerkhof te inspecteren. Hoe denkt u dat uw gezicht staat als je dan tot de ontdekking komt dat deze bakken gebruikt worden om daarin oude stofzuigers en plasticzakken met aardappelschillen in op te bergen? Als iemand van mening is dat hij/zij op deze wijze moet handelen (uit finan ciële nood), laat hij/zij zich melden bij het kerkbestuur dan zoeken wij samen naar een "meer gepaste" oplossing van "Uw probleem". Kerkbestuur Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Gezocht! Uw kind gaat naar de basisschool Helaas is de weg naar school zelden zo veilig als deze voor kinderen zou moeten zijn. Daarom voelen vele ouders zich genoodzaakt om hun kind weg te brengen en op te halen. De verkeersbrigade kan daarbij uitkomst bieden. Dit heeft een aantal voordelen voor zowel u als uw kind. De verkeersbrigade van de school heeft daarvoor volwassenen nodig, die zich tijdens schooldagen een kwartier willen inzetten als verkeersbrigadier. Dat kunt u zelf zijn, maar het kan ook een familielid zijn of iemand uit uw kennissenkring. Wij hopen op uw steun te mogen rekenen en wensen u en de kinderen een verkeersveilig schooljaar toe. Groetjes Bianca Michiels 589 962 Oudervereniging Oostrum -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL nieuws In het weekend van 4 april was er weer de eerste wedstrijd van het zomerseizoen in Castenray. Hier mochten de paarden en pony's aan deelnemen. Hier volgen de resultaten voor de pony's: NOBEL 25

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 25