Het bestuur van de OOZO nodigt haar leden uit voor een ledenvergadering op Woensdag 21 april a. s. in de vergaderzaal van Restaurant Bowling Venray, Mgr. Hanssenstraat 10 te Oostrum. Ondernemers Aanvang: 20.00 uur. AGENDA: 1. Opening. 2. Notulen van de vergadering van 2 februari j. I. 3. Ingekomen Stukken Mededelingen. 4. Financieel Overzicht 1998. a) Financieel jaaroverzicht 1998 door penningmeester M. Arts en verslag door kascommissie (mw. Annemie Denissen en Mw. Bernie Direks) b) Benoeming nieuwe kascommissie. c) Financieel overzicht gezamenlijke publiciteit door J. Janssen. 5. Overzicht door de voorzitter inzake OOZO - sponsoring. a) Bestuursvoorstel om namens alle leden aan de commissie Aostrum 2000 een eenmalige financiële bijdrage te verlenen van fl. 2.500, in verband met de opvoering van een Aostrumse Revue rond de eeuwwisseling. b) Gedachtenwisseling omtrent te voeren beleid. Gaan wij op de ingeslagen weg verder of streven wij naar een meer "centraal" sponsorbeleid. 6. Besluitvorming omtrent al of niet organiseren van een basiscursus bedrijfshulpverlening. Als bijlagen treft U de offertes aan van "Gilde Opleidingen en "Stigas Arbodienst". 7. Halfjaarlijks beleidsgesprekBreed Economisch Overleg van B W met afgevaardigden van de gezamenlijke ondernemersverenigingen in de gemeente Venray, Business Vision Horeca Nederland Afd. Venray op Donderdag 20 mei in Oostrum. Onderwerpen ter bespreking 8. Feestverlichting in Mgr. Hanssenstraat. 9. Organisatie Amerikaans "straatfeestin Oostrum op Zaterdag 25 september a.s. Toelichting door leden van de werkgroep. 10. Rondvraag. 11. Sluiting. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 23 Zelfstandige OOSTRUMSE Organisatie

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 23