Oudijzeractie Zaterdag 17 april is er weer de oudijzeractie! Vanaf 09.00 uur komen wij weer door de straten van Oostrum om uw oudijzer materialen op te halen. Wij willen u vragen om voor die tijd deze aan de straat te hebben gezet. Wilt u er s.v.p. aan denken om géén oude koelkasten, diepvriezers en géén lege verfblikken neer te zetten. Deze horen namelijk thuis bij het zgn. che misch afval. Indien u oude olie- en/of gastanks, of andere grote stukken, heeft wilt u dan zo vriendelijk zijn om dat vooraf te melden bij Marcel Linders op telefoon nummer 511859 Met vriendelijke groet, De Activiteitencommissie, Voetbalvereniging Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o V.V.O. Oud-IJzeractie Zaterdag 17 april 1999 Zaterdag 17 april 1999 Zaterdag 17 april 1999 GEZOCHT: BIILJARTERS b.c. S.N.A. Afgelopen seizoen speelde S.N.A. weer met 4 teams in de Venrayse Biljart Bond. Geen van de teams wist in de prijzen te vallen. Het A-team libre en het driebanden team eindigde in de middenmoot. De B, die de vorig jaar behaalde titel verdedigde, moest dit jaar met een 4e plaats genoegen nemen, terwijl het C-team in de achter hoede eindigde. Het komende seizoen hopen we weer met 4 teams te kunnen starten. Het huidige aantal spelers (16) is hiervoor eigenlijk aan de krappe kant. Daarom zijn wij op zoek naar enkele biljartliefhebbers, die onze club willen versterken. Het biljartseizoen loopt van eind augustus tot april. Dat S.N.A. voor een serieuze sport staat blijkt uit het feit dat wij in 2000 het 50-jarig bestaan vieren. Dus heb je interesse of wil je meer informatie, neem dan contact op met onze secretaris Edmond van de Venne (tel. 587872), of kom eens kijken bij ons onderling tournooi, dat a.s. donderdag, vrijdag vanaf 19.00 uur en zaterdag vanaf 11.00 uur wordt gehouden in ons clubhuis "De Karklingel". Bestuur S.N.A. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 21

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 21