aanval kon afronden, 4-0. Dit was ook de ruststand. Na deze rust geloofde Oostrum het wel en pro beerde al kontrolerend de wedstrijd uit te spelen. Arcen vond ons als tegen stander, denk ik, te goed en ging zich toen richten op scheidsrechter Henk Rutten. Deze was echter nog sterker als de voetballers van Oostrum zodat ze daar ook dik verloren. Tussendoor had Hans Kessels, al een keer ge scoord maar in het belang van de vrede werd dit doelpunt opgeofferd, maar vlak voor tijd was het toch Hans Kessels die wilde weten wie er echt de sterkste was en zijn derde treffer plaatste 5-0, een mooi eindresultaat tegen Arcen en ondanks of misschien wel dank zij mijn aanwezigheid heeft de verdediging de nul vast kunnen houden. P S. Het winnende doelpunt tegen Top wil ik jullie niet onthouden. Het is gescoord door niemand minder dan Henk van Goch. 'n Vette Haan Meerlo 3 - Oostrum 5 1-2 (0-0). Oostrum speelde afgelopen zondag een oefenwedstrijd als voorbereiding op de wedstrijd in en tegen Venray. Meerlo was een geduchte tegenstander die tevens als graadmeter voor de vorm van Oostrum kon worden gezien. Het was dan ook Meerlo dat de beste start had. Het drukte Oostrum ver terug en probeerde via de razendsnelle voorhoede toe te slaan. Tevens was deze ploeg versterkt met enkele selectie spelers die op de weg terug waren van een blessure en deze oefenpot wel als welkome test zagen. Na een moei zaam kwartiertje kreeg Oostrum wat meer grip op de situatie. Gevolg was een drukkend Meerlo en slim spelend Oostrum. Toegegeven Meerlo had het meeste van het spel maar de beste kansen waren voor Oostrum. Zo kwam een Oostrum-speler een paar keer alleen voor de doelman maar de kogel wilde er maar niet in. Ook een knal van afstand teisterde weliswaar de lat maar verdween niet over de lijn. Meerlo had ook kansjes maar deze waren iets minder dreigend. Ook hier moest het aluminium een keer redding brengen. Rust 0-0 in een leuke en sportieve wedstrijd. Na de rust was de opening weer voor de gastheren. Profiteren kon de thuisploeg echter niet. Oostrum kreeg in die periode de bal niet lekker weg en wankelde even. Toen wist Oostrum echter T.v.Kessel te bereiken. Deze zette een goede combina tie met A. Hogeboom op en kon zelf koelbloedig (echt waar) afronden, 0-1 Oostrum kreeg weer het zelfvertrouwen terug en leek de resterende 28 minuten even uit te voetballen. Meerlo liet het niet zo ver komen en sloeg terug door in de 75e minuut de 1-1 te scoren. Lang had de Meerlose ploeg hier niet plezier van, want uit de tegenaanval scoorde A. Hogeboom de 1-2 na goed storend werk van T.v. Kessel en M.Derks. De resterende tijd werd eenvoudig uitgespeeld en enkele hoogstandjes kwamen nog uit de hoge 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17