stellen, om rond die tijd een kijkje te nemen in de kliniek. Deze gezamenlijke aanpak past goed in het streven van de Stg. TBS om de integratie zo goed mogelijk te laten verlopen. Afgelopen week heeft de STG. laten zien, dat het wat haar betreft menens is met haar streven, door de hoogste vier klassen van de Oostrumse basis school te betrekken bij het bereiken van het hoogste punt. Een mooi feest was het voor deze kinderen. Waarom niet naar het Oostrumse gemeenschapshuis, zullen sommigen van U zich wellicht afvragen. We hebben daar lang over gestoeid, samen met de Stg. Gemeenschapshuis, maar het was helaas niet mogelijk, i.v.m. de grootte van de bühne, kleedlokalen, decor e.d. Samen zijn we tot de conclu sie gekomen, dat de andere locatie meer mogelijkheden bood. De Revue Kommissie bestaande uit: Sjef Claessens (vanuit A 2000), Miriam Aarts, Math.Arts, Jo Bus, Bert Linskens en Joof Teeuwen zijn inmiddels zover, wat tekst, muziek en zang betreft, dat zij de personen kunnen gaan invullen, die zij denken nodig te hebben. Als wij deze mensen mogen geloven, en wie twijfelt daaraan, komt er een knaller van een revue, over de geschiedenis van de laatste eeuw Oostrum en een kijkje in de toekomst. Zij zullen daar ongetwijfeld een groot aantal mensen een genoegen mee doen. De revue wordt dus de hoofdmoot van het eeuwwisselingsfeest, dat begint op 26 dec. en eindigt op 2 jan. 2000. Op de avond van de eeuwwisseling zelf zal er in de kern van Oostrum een wat kleinschaliger gebeuren plaatsvinden in samenwerking met de twee Oostrumse kasteleins Henri en Wilfried en misschien nog enkele andere ondernemers. Het geheel staat onder het motto VOOR OOSTRUM, DOOR OOSTRUM, Als er de komende tijd een beroep op U wordt gedaan in welke vorm dan ook zeg dan niet nee. Een aantal sub-kommissies zijn op dit moment al bemand, zoals kleding, decor, technische zaken enz. Tot zover deze eerste berichtgeving omtrent de eeuwwisselingsfeesten, we zullen U de komende tijd regelmatig op de hoogte houden over de ontwikke lingen en de voortgang. Kommissie Aostrum 2000: Toon van Soest, voorz. Lisette van Arsen - Camps, secr. Sjef Arts, penn. Sjef Claessens, revue, Ruud Ebisch en Hans Kessels, techniek. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 11