dige bedrag van 574,10. Geweldig. Hartelijk dank aan alle kinderen die hebben meegedaan aan deze Actie. Ook heel zeker dank aan Lidy Janssen die de leiding van deze Actie op zich genomen had. Terugblik op Pasen De dagen voor Pasen hebben mij teleurgesteld, echt waar. De opkomst in de kerkelijke vieringen op Witte Donderdag, instelling van het onmisbare sacra ment van de Eucharistie; en op Goede Vrijdag, de dag waarop Christus voor ons de hemel geopend en verdiend heeft, was bedroevend weinig, alleen de zangkoren waren nog goed vertegenwoordigd en zij deden het heel goed. Zegt U dit alles niets meer? Jammer, heel jammer! U mist dan zoveel wat U kan troosten en sterken in het dagelijkse leven. Gelukkig mag ik zeggen dat de opkomst in de Paasdagen mij weer bijzonder goed gedaan heeft, 'n Ge weldige opkomst op Paaszaterdag en de andere H. Missen op Pasen waren heel goed bezet. En ik mag ook nog wel eens uitdrukkelijk zeggen dat onze zangkoren: het Gemengd Zangkoor, ons Herenkoor, het Jongerenkoor en ons Kinderkoor, prima, heerlijk, overtuigend en enthousiast gezongen hebben. Hartelijk dank aan jullie allen, zangers en zangeressen. Het bracht mij in 'n heerlijke Paasstemming. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Programma 10 -11 april Pupillen Oostrum -Klimop aanvang 11.00 u. Aspiranten Odos - Oostrum aanvang 14.00 u. Senioren 2 Wittenhorst - Oostrum aanvang 12.00 u. Senioren 1 Midako - Oostrum aanvang 13.00 u. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Alle mensen die ons gesteund of meegeholpen hebben met de eieractie bedankt. Met vragen omtrent de eieractie bel Henk, 588 987. Deze en volgende week is het thema Lente, lekker flink kliederen met verf op de ramen, zorg dat het lekker fleurig wordt. Leiding bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7 V KORFBALVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7