Ontmoetingsavond Vrienden van de Harmonie Deze wordt gehouden op zaterdag 10 april a.s. We beginnen de avond om 19.00 uur in de kerk, waar de harmonie de H. Mis zal opluisteren. Vervol gens wordt de avond voor de leden van de club Vrienden van de Harmonie voortgezet in het gemeenschapshuis. Mocht u zich niet opgegeven hebben voor deze avond en wilt u toch aanwezig zijn, dan is dat geen probleem en bent u welkom (s.v.p. even doorbellen naar 586 286). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum Jaardienst Wim Pluk, Martin Vermeulen, Piet Janssen, jaardienst Wim Kessels, Jeu Arts, Voor de Vrienden kring van de Harmonie, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, (Harmonie) Voor 'n zieke Voor mevr. Litjens-Hendriks (namens de buurt), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie T.e.v. Onze Lieve Vrouw Uit dankbaarheid (Met Rozenkransgebed) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Uitstelling van het Allerheiligste Voor 'n goede uitkomst PRESENTATIE van de Eerste Communicantjes Bert Daniels en overl. familie, jaardienst overl. ouders Broekmans-Bovee, Piet Direks, (Koor Harmony) 10 -18 april Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Dave Moorrees Zondag 08.30 u. Niky en Giel Emons, Peter Fleurkens, Lennart Peeters 10.00 u. Elke Euwes, Danielle Engels, Ireen Schlepers, Wanda v.d. Bussche De opbrengst van de kinderen van onze basisschool voor de Vasten actie ten bate van Zuster Truus Lemmens in Pakistan was geweldig!!! Het devies dit jaar was: Kinderen voor kinderen. Wij gezonde, gelukkige kin deren doen dit jaar iets voor arme, ongelukkige kinderen van Zuster Truus Lemmens, onze dorpsgenote in Pakistan. En dit heeft bij onze kinderen aangeslagen. Ze hebben hun spaarpotje 'ns flink laten rinkelen (en waar schijnlijk met medewerking van hun ouders) hebben zij voor die vele onge lukkige kinderen van Zuster Truus Lemmens bij elkaar gebracht het gewel- 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5