Lemmens) waarin U Uw bijdrage kunt geven voor Zuster Truus Lemmens. Donderdagavond, vrijdag of zaterdag zullen de leden van onze Carnavals vereniging bij U aanbellen om deze envelop in ontvangst te nemen. Geef met 'n blij en warm hart, dan wordt het 'n heerlijk geschenk voor Zuster Truus Lemmens. Zorgt U ervoor dat U de envelop klaar hebt liggen, want het is toch wel heel wat werk voor onze Carnavalsvereniging om de ongeveer 650 gezinnen van onze parochie te bezoeken. Maar mochten zij U niet thuis vinden dan kunt U nog altijd Uw envelop bezorgen op de pastorie. Leden van onze Carnavalsvereniging reeds hartelijk dank voor jullie inzet voor dit mooie, verdienstelijke werk. Ook dit jaar doen de kinderen van onze Basisschool weer actief mee aan de vastenactie ten bate van Zuster Truus Lemmens. Liedy Janssen en leerkrachten van onze school hebben de kinderen weer 'n duidelijk beeld geschetst over het leven en verdienstelijke werk van Zuster Truus Lemmens. De kinderen hebben allen 'n envelop meegekregen met 'n foto, waarop Truus Lemmens temidden van haar geliefde kinderen. In de Gezinsmis van Paaszaterdag zullen de kinderen deze envelop met hun gave voor Zuster Truus Lemmens onder de collecte naar het altaar brengen. Kinderen die de Gezinsmis op Paaszaterdag niet kunnen bijwonen kunnen deze envelop met hun gave nog altijd afgeven op de pastorie. Het vorig jaar heeft deze actie van de kinderen van onze Basisschool het mooie bedrag opgeleverd van 390,-. Moge het dit jaar weer zo'n kostelijk geschenk zijn van kinderen voor kinderen. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Jorn en Lars Kessels Zondag 08.30 u. Lennart Peeters, Willem Verheijen, Dave Moorrees, Guus Op den Camp 10.00 u. Marloes Derksen, Anne Basten, Elke Euwes, Danielle Engels Witte Donderdag 1 apr. 14.30 u. Ireen Schlepers, Wanda v.d. Bussche 19.00 u. Floortje Gloudemans, Kelly Willems Goede Vrijdag 2 apr. 14.30 u. Bas Vermeulen, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens 19.00 u. Nieki en Giel Emons Goede Vrijdag: Vasten- en onthoudingsdag -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hedde de Vastelaovend-foto's al gezien? Zondag 28 maart ien ut Allemans Café van 12.00 tot 18.00 uur 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 8