En tot slot de Aostrumse Zangkompeneej. Het was de eerste keer dat dit koor onder leiding van Marcel Kuepers in Oostrum optrad. Met 'n voor een groot deel nieuw repertoire wist ook dit koor de aanwezigen te boeien. Al met al kan de Aostrumse Zangkompeneej terugzien op een geslaagd Lenteconcert, mede dankzij de belangeloze inzet van alle koorleden en de financiële bijdrage van vele begunstigers. Lenteconcert van de Aostrumse Zangkompeneej Zaterdag 20 maart 1999 Met dank aan onze sponsors: Aannemersbedrijf/Bouwbedrijf J. Hoex Oostrum Arts Schildersbedrijf Oostrum Autoschade Venray Bouwmij Janssen BV Venray Brood en Banket Herman Verheijen Oostrum Brood en Banket Jan Verheijen Leunen Claassen Zonwering Venray Ousters Tandtechnisch Laboratorium Oostrum Dierenpension en speciaalzaak de Berghaag Oostrum Elektro van Goch BV Venray Hanos Horeca Groothandel Internationaal Transport Venray ITV Iveco Nederland BV Kessels Buurtwinkel Oostrum Mater Meubelmaker Oostrum Van de Mortel Assurantie Advies Venray Nelissen van Egteren Bouw Rabobank Venray-Oostrum Rijwielhandel Th. Swinkels Oostrum Slagerij Biermann-van den Eijnden Oostrum Tuincentrum A. van Soest Oostrum Van Rattingen Grondverzet/Kraanverhuur BV Oostrum Vera Venray Zonweringen en Rolluiken BV Sierteeltkwekerij Weijs Oostrum Versleijen Metaalbewerking Oostrum en leden van de Aostrumse Zangkompeneej Hedde de Vastelaovend-foto's al gezien? Zondag 28 maart ien ut Allemans Café van 12.00 tot 18.00 uur 23

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 23