Zaterdag 27 maart: Ophalen spullen Rommelmarkt. Op zaterdag 27 maart halen wij wederom de spullen op die U ons ter be schikking stelt voor onze Rommelmarkt op zondag 28 maart. Vanaf 9.30 uur komen wij bij U langs. Wij verzoeken U vriendelijk alleen bruikbare artikelen aan te bieden. Denk hierbij aan b.v. kleinmeubelen, electro, serviesgoed, boeken, gebruiks voorwerpen etc. Denk er s.v.p. aan; Wij zijn geen vuilnisophaaldienst. Tevens verzoeken wij U geen grote meubelstukken, koelkasten en diepvriezers aan te bieden. Voor dit soort spullen kunt U contact opnemen met De Cirkel te Venray. Na afspraak haalt de kringloopwinkel alles bij U thuis op. Hebt U waardevolle spullen aan te bieden die U liever niet aan de straat zet, neemt U dan contact op met: Arnold Kuenen, tel: 583 458 Mart Knelissen, tel: 585 142, Herman Vermeulen, tel: 510 852 Wij danken U voor Uw medewerking, Kommissie Rommelmarkt Harmonie Sub Matris Tutela -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Attentie Bloemenactie Korfbalvereniging Oostrum Alle welpen, aspiranten, junioren, senioren en recreanten worden verzocht te komen helpen met de verkoop op 2 april 1999. Aanwezig zijn om 18.00 uur bij Trudy Tonnissen, Binnenhof 17 te Oostrum. Belangrijke data voor alle leden: 20-03-1999: dan moet je het briefje over het komende seizoen (lid ja/nee) ingeleverd hebben bij je leidster. 22-04-1999: jaarvergadering KVO met info over verplaatsing sportpark! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag PLANTJES, huis aan huis. Helpt u onze vereniging ook??? Vrijdag 2 april 1999 rond 18.00 uur. Korfbalvereniging Oostrum 17 KORFBALVERENIGING OOSTRUM A

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17