Zaterdag 27 maart: Ophalen spullen Rommelmarkt. Op zaterdag 27 maart halen wij wederom de spullen op die U ons ter be schikking stelt voor onze Rommelmarkt op zondag 28 maart. Vanaf 9.30 uur komen wij bij U langs. Wij verzoeken U vriendelijk alleen bruikbare artikelen aan te bieden. Denk hierbij aan b.v. kleinmeubelen, electro, serviesgoed, boeken, gebruiks voorwerpen etc. Denk er s.v.p. aan; Wij zijn geen vuilnisophaaldienst. Tevens verzoeken wij U geen grote meubelstukken, koelkasten en diepvriezers aan te bieden. Voor dit soort spullen kunt U contact opnemen met De Cirkel te Venray. Na afspraak haalt de kringloopwinkel alles bij U thuis op. Hebt U waardevolle spullen aan te bieden die U liever niet aan de straat zet, neemt U dan contact op met: Arnold Kuenen, tel: 583 458 Mart Knelissen, tel: 585 142, Herman Vermeulen, tel: 510 852 Wij danken U voor Uw medewerking, Kommissie Rommelmarkt Harmonie Sub Matris Tutela -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Attentie Bloemenactie Korfbalvereniging Oostrum 2 april 1999, rond 18.00 uur Aan alle inwoners van Oostrum Parochie-vergadering. Op donderdag 25 maart a.s. wordt in het Gemeenschapshuis de jaarlijkse Parochie-vergadering gehouden. Deze vergadering begint om 20.30 uur. Tijdens deze vergadering wordt door het Kerkbestuur verslag gedaan over het afgelopen jaar, wordt informatie gegeven m.b.t. lopende ontwikkelingen en uiteraard wordt gelegenheid geboden om vragen te stellen. Het financiële overzicht van de parochie over 1998 (balans per 31-12-1998 en de staat van baten en lasten over 1998) is in deze uitgave van het Week blad afgedrukt. Voor de goede orde wordt vermeld dat dit verslag uitsluitend is bedoeld ter informatie voor de Oostrumse gemeenschap en dat e.e.a. niet mag worden overgenomen voor publikatie elders. Bij deze nodigt het Kerkbestuur u uit voor deze Parochie-vergadering in het gemeenschapshuis op donderdag 25 maart a.s. om 20.30 uur. Uw aanwezigheid zullen wij zeer op prijs stellen. Het Kerkbestuur van de Parochie O.L..Vrouw Geboorte te Oostrum. 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9