tegen. Met aanvallen ging het 't zelfde geen doel voor. Dat was een tegen valler voor Oostrum. Maar wat beide ploegen ook probeerden tot de thee bleef het 0-0. Na de rust ging het al na enkele minuten mis met Oostrum. Een vrije trap op de rand van het zestienmetergebied werd scherp voorgezet waar de verdediging van Oostrum niet goed op reageerde zodat Melderslo onhoudbaar de 1-0 kon intikken. Tien minuten later ging het weer mis toen de spits van Melderslo ongrijpbaar door de verdediging liep en voor de tweede keer was Peter kansloos 2-0. Oostrum gaf echter niet op want zeker gezien de eerste helft was dit Melderslo te pakken, dus bleef het stormen richting Melderslo doel en enkele minuten voor tijd had dit resultaat toen een schot van Theo van de Pas niet klemvast kon worden gepakt door de doel man van Melderslo. Henk van Gogh kon zo, in zijn tweede wedstrijd voor VVO Veteranen, de wegspringende bal in het doel tikken 2-1Oostrum rook toen nog meer en degene die dat nog konden deden er nog een schepje bovenop, maar helaas de tijd was te kort om een nederlaag af te wenden. Toch kunnen we weer terugzien op een mooie sportieve wedstrijd en dan valt er, zelfs met een nederlaag wel iets te vieren. 'n Vette Haan. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Informatie Tennislessen T.C. Oostrum Kosten Junioren: - 12 lessen 4 personen 165, 6 personen 110, 8 personen 85,- Kosten Senioren: - In onderling overleg. Afhankelijk van de grootte van de groep. Welke dag en tijden: - Zaterdag vanaf 14.00 uur. Start lessen: - Zaterdag 10 april Hoe betalen: - Uiterlijk 2e les aan de leraar. Hoe bericht: - Via Jeugdcommissie. Informatie: - Maarten Custers: Tel. 077 - 366 20 60 opgave formulier zie pagina 14 13

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 13