René Bonte die met het hoofd de 1-5 binnenknikte en behaalde Oostrum drie dik verdiende punten. Komende zondag staat de TOPper in Tienray op het programma en zijn wederom belangrijke punten te verdienen. Oostrum 5 - Venray 14 1-3 (0-1) In deze leuke wedstrijd trok Oostrum aan het kortste eind. Beide ploegen openden met maar een intentie namelijk winnen. Hierdoor was de wedstrijd vanaf het begin open. Venray en Oostrum schotelden het publiek een goede wedstrijd voor die een uur lang spannend bleef. Door het windvoordeel wist Venray zijn spelers vaak goed te vinden maar ook Oostrum combineerde goed richting de Venrayse verdediging. Al na 14 minuten sloeg de koploper toe door via hun linkerspits de Oostrumse verdediging op snelheid te klop pen en fraai af te ronden. Venray kon nu wat verdedigender spelen maar dit deed de ploeg echter niet. Gevolg was kansen aan beide zijden met de notitie dat de Venrayse kansen het meest dreigend waren. Met de 0-1 stand werd de rust bereikt. Na de thee had Oostrum windvoordeel maar wist hier geen voordeel uit te halen. Venray zakte nu wel iets terug en gokte op de razendsnelle counter. Tevens werd de Oostrumse ploeg vroeg opgevangen wat het karwei niet gemakkelijker maakte. Oostrum verspeelde veel kracht hierdoor wat automatisch leidde tot steeds gevaarlijker wordende tegen stoten omdat de Oostrumse ploeg het niet meer kon belopen. Hierdoor liep de stand op tot 0-3. Oostrum bleef echter knokken voor een goed resultaat en werd 11 minuten voor tijd beloond met een discutabele treffer van T. v. Kessel. Even later had het nog heel spannend kunnen worden maar een riante kans werd onbenut gelaten. De 1-3 eindstand was terecht omdat de Venrayse ploeg beter en gevaarlijker was. Oostrum daarentegen speelde eindelijk weer eens een goede wedstrijd. Hopenlijk hunnen we dit nivo vasthouden zodat we het seizoen nog op een mooie manier af kunnen sluiten. Nu twee weken geen competitie verplichtingen maar raadpleeg het Oostrums Weekblad/publikatiebord voor eventuele oefenpartijen. Voor de fans betekent dit dat de komende twee weken dus ook andere ploegen bezocht en bekeken kunnen worden. Broeder Newin Veteranen Melderslo - VVO 2-1 (0-0) Aan alles komt een einde, zo ook aan de reeks ongeslagen wedstrijden van de veteranen van Oostrum. Na twaalf wedstrijden was het Melderslo, dat wist te winnen van onze "oude Heren". Een troost blijft echter, het was een uitwedstrijd zodat er nog altijd een reeks blijft staan van thuiswedstrijden. Hoe hoog deze reeks is daar kom ik ook nog wel achter. Nu terug naar zaterdag. Het begon niet eens zo slecht voor Oostrum, ik bedoel we hadden een doelman Peter Leps, hij wordt met de week beter en we hadden kansen Nou met Peter ging het goed, heel goed zelfs, in de eerste helft geen doel 12

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 12