Oud papier op verzamelplaatsen per straat Elke eerste zaterdag van de maand vanaf 9.30 uur haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u dringend om alleen oud papier (dus geen plastic, tempex of ander afval) aan straat te zetten. Tevens verzoeken wij u het papier goed verpakt en tijdig zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw medewerking. Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 6-14 maart Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 u Vrijdag 08.30 u Zaterdag 09.00 u 19.00 u Gezinsmis: Mens durf te leven. Lucie Raedts, Vader Raedts, uit dankbaarheid, Sanne v.d. Brink, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters, Pierre Wolters, gest. jaardienst Wies Janssen, gest. jaardienst Gerrit Rutten, Petronella Kusters-v.d. Berg, jaardienst Gerrit Reintjes. (Kinderkoor) Antoon Janssen. Voor 4n zieke. Cor Thielen, jaardienst Herman de Kleijn, mevr. Litjens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Toon Thielen. (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie. Uit dankbaarheid t.e. van Onze Lieve Vrouw. Voor de vrede in onze gezinnen (Met Rozenkrans gebed). Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor 'n goede uitkomst. Overl. ouders Jans Verheggen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Truus en Pierre Van de Venne-Vermeulen, jaardienst voor Harry Vermeulen. Herman Pijpers, overl. fam. Reijnders, Hendrix, Coenen, Pijpers. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Luuk Gielens, Bas Vermeulen, Niki en Giel Emons. Zondag 08.30 u. Marloes Derksen, Wanda v.d. Bussche, Marloes Denissen, Kelly Wilmsen. 10.00 u. Mieke van Bracht, Anne Basten, Danielle Engels, Geertje de Kleijn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9