vrouw- en kindonvriendelijk ervaren. Wij zullen bij gemeente aandringen op herbestrating bij de oversteekplaats Mgr. Hanssenstraat (Biermann/gemeenschapshuis). Bij regenachtig weer ondervinden kinderen en verkeersbrigadiers veel hinder van water overlast. In mindere mate doet dat probleem zich ook voor bij de Hoefslag. Eerstvolgende vergadering: dinsdag 9 maart a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM HARMONIE Donderdag 4 maart Zaterdag 6 maart Zondag 7 maart 19.30 u. Repetitie tamboerkorps 09.30 u. Ophalen oud papier Papierophalers: R. Ebisch, T. Haegens, M. Knelissen, J. v. Osch, S. Schuurmans, M. Mater, R. Pluk, P. Bom, M. Derks, A. Reijnders, S. Kessels, H. Verheijen, Jan Weijs, L. Kessels 11.30 u. Leerlingenorkest concert schouwburg Venray Aanwezig zijn in de schouwburg uiterlijk 11.15 u. (tenue spijkerbroek sweater) 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Woensdag 10 maart 18.45 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Donderdag 11 maart 20.30 u. Bestuursvergadering Agenda maart: 14 maart Eikenhofkapel Loohorst 21 maart Eikenhofkapel bowlingmarathon 27 maart Ophalen spullen rommelmarkt 28 maart Rommelmarkt Maandag 8 maart Zondag 7 maart concert jeugdharmonie Euterpe Venray en leerlingen orkest Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum Op uitnodiging van jeugdharmonie Euterpe Venray nemen beide orkesten op zondag 7 maart deel aan een zondagochtendconcert in de schouwburg van Venray. Het concert begint om 11.30 uur en is voor iedereen gratis toegan kelijk. Wij nodigen dan ook iedereen van harte uit om te komen luisteren naar dit concert van de beide orkesten. 7 OM'.E RICHT

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7