Eiker Boys wankelde en wist alleen met lange halen opluchting te verschaf fen en bij een enkele uitval werden ze nog gevaarlijk. Met twee wissels probeerde trainer Sasabone nog meer druk te maken, maar het lukte Oostrum niet de dik verdiende gelijkmaker te produceren. Qua spelaandeel was trouwens een overwinning voor Oostrum ook niet onverdiend geweest. Na afloop gingen de vele Oostrumse toeschouwers met een toch wel onbevredigend gevoel naar huis. Het geluk van de bovenste had het gewonnen van het niet kunnen scoren van de nummer twee. Veteranen: V.V.O. - E.W.C. 2-0 (0-0) Niet iedere week maar toch hebben de veteranen regelmatig gevoetbald deze winter. Zo ook afgelopen zaterdag toen we E.W.C. uit Well als tegenstander konden begroeten. Ons elftal, dat door allerlei omstandigheden, behoorlijk "verjongd" was had er behoorlijk veel zin in, plus het loopt de laatste tijd lekker, maar ook E.W.C. draaide aardig waardoor er kansen ontstonden aan beide kanten. Wij konden helaas niet scoren, maar ook E.W.C. vond of doelman Bas Keunen of de lat, en zelfs een keer was het Rob Raaimakers die de bal van de lijn kopte, zodat de stand met de rust nog steeds 0-0 was. Direct na de rust was het E.W.C. dat gevaarlijk begon, maar twee keer wist Bas zijn doel schoon te houden. Tien minuten in deze tweede helft kwam Oostrum, door goed storen op het middenveld, in balbezit. Het was Wien Staaks die vanaf rechts strak voorzette, precies op het hoofd van Ton van Kessel die de verdiende 1-0 aantekende. Vanaf deze voorsprong voor V.V.O. gaf deze niks meer weg en kon het rustig gaan bouwen aan een grotere voorsprong. Dit duurde tot vlak voor het einde toen er op de rand van het zestien-meter gebied een vrije trap genomen moest worden. Hiervoor meldde zich Hans Kessels. Zijn schot ging dwars door de muur heen en ook nog langs de doelman zodat het 2-0 werd voor Oostrum. Deze voorsprong kwam de laatste minuten niet meer in gevaar zodat deze wedstrijd een 2-0 winst opleverde voor Oostrum. Het winnen gaat goed de laatste tijd, wat we nu nog moeten leren is... ingooien. 'n vette haan. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 16

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 16