Mededeling Maandag 23 maart houden wij een vergadering voor de jeugd. Noteer het alvast in je agenda. Van 19.00 uur tot 20.00 uur in de Karklingel. Opgaveformulier Dorpencompetitie Jeugd Naam: Bij aanmelding als team ook de namen van de teamleden vermelden: 2-de teamlid: 3-de teamlid: 4-de teamlid: 5-de teamlid: Strookje inleveren tot uiterlijk 5 maart 1999 bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15. Stille Omgang 1999 In de nacht van zaterdag 20 maart op zondag 21 maart a.s. wordt weer de Stille Omgang te Amsterdam gehouden. Ook dit jaar trekken weer enkele honderden mensen, zowel jong als oud uit Noord-Limburg en Oost-Brabant naar Amsterdam voor deze nachtelijke tocht. Na deze stille tocht is er een plechtige Eucharistieviering in de prachtige mo numentale kerk in de Krijtberg aan de Singel. De intentie van dit jaar is: "God tegemoet". Vanaf het station N.S. in Oostrum vertrekt er een bus om 19.35 uur. In Cuyk komen alle deelnemers bijeen voor het plechtig lof waarna de gezamenlijke reis naar Amsterdam. In Amsterdam aangekomen is er een korte pauze, waarna om 00.15 uur de Stille Omgang volgt. Om 1.30 uur de plechtige Eucharistieviering in de monumentale en zeer mooie kerk in de Krijtberg. Na deze H. MIS is er een korte koffiepauze waarna het vertrek richting huis. Rond zeven uur zal eenieder weer thuis zijn. De buskosten zijn 32.50 per persoon. Kaartjes en opgave uiterlijk 19 maart bij Fr. Schelbergen, Mgr. Hanssenstraat 35. Tel. 581 967. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17