treffende het sportpark verwachten wij een grote opkomst!!! Namens het bestuur van T.C. Oostrum, Marijke Lelieveld, secretaris -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitwisseling met Vierlingsbeek Op zondag 21 maart willen wij een uitwisseling organiseren met de jeugdten- nisvereniging Vierlingsbeek. Wij willen om 11.00 uur beginnen, elke wedstrijd duurt een half uur. We hopen dat er veel deelnemers meedoen. Opgaveformulier uitwisseling Vierlingsbeek Naam: Adres: Leeftijd: Inleveren tot uiterlijk 10 maart bij Henny van Dijck, Kloosterstraat 15 of Diny Derks, Randenrade 59. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Jeugddorpen competitie In april starten wij weer met de jeugddorpencompetitie. Zoals voorgaande jaren hopen we dat er ook dit jaar weer veel leden zich hiervoor aanmelden en dat we weer wat prij zen in de wacht kunnen slepen. Je kunt als team (met mini maal 4 personen) opgeven. Er wordt gespeeld op de woensdagmiddag vanaf 16.00 uur. te beginnen met de jongste deelnemers. Voor leerlingen van de middelbare school is de keu ze uit woensdag of vrijdagavond. De wedstrijden worden gespeeld in de maanden april, mei en juni. Er wordt gespeeld jongens- en meisjesdubbel, en mix-dubbel. De opgegeven teams worden in poules ingedeeld op basis van sterkte. Deelname is gratis en sportiviteit staat voorop. Hoe meer deelnemers zich opgeven, des te meer teams kunnen er gevormd worden, waardoor de competitie ook leuker en spannender wordt. Over het vervoer en de begeleiding krijgen jullie nog nader bericht. Hopelijk melden jullie je met velen aan! Je kunt je opgeven middels onderstaand op gaveformulier: 15 T.C. OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15