Toneelvereniging De Vlasbloem uit Oostrum presenteert: Meisjes die vragen worden overgeslagen Een blijspel in 3 bedrijven Op zondag 28 februari in het J Gemeenschapshuis van Oostrum o- (TXm'J Aanvang van de avond is 20.00 uur r <b %s&° Waor göt ut stuk aover? De femielie Derksen wönt op ut Daliahöfke. Ur naoste buurvrouw, vrouw Willemse, is pas verhuusd naor en fletje ien ut dörp. Marie Derksen is nogal en bazig vrommes. Urre meens, Gerrit, zit behuurlijk onder de plek beej zien Marie. Ze hebbe ok enne zoen, Joop hiet heej, dat is enne simpele, mar verder enne hiële leuke jong. Hej werd dur zien moeder behandelt as en klaen kiend. Alles liekt ziene gang te gaon. Tot ut moment dat Wanda, en verrekt leuk megje, ut huus naeve de femielie Derksen kriegt toegeweeze. lederiën viend dit hartstikke leuk, alliën Marie nie! Die ziet de buuj mit Wanda en Joop al lang hange en viend dit mar niks, went daluk werd zej urre klaene jong misschien wel kwiet an dat vrommes. Marie prebiert dan van alles om dat megje weg te peste uut ut Dahliahöfke. Dit liekt ur arig te lukke, totdat en paar vriende van Wanda, Wout en Roy, zich d'r mit gaon bemoeije. Ok Gerrit en Joop kiere zich tigge Marie, zillie zien ut gedril zat! En wat hadde gedaocht van ut vroegere, onschuldige schaölvriendinneke van Jopie, Astrid genoemd??????? Is zeej wel zö onschuldig? Marie kriegt ut hiël errig moeijluk, mar dat is ur aege schuld. Zal Marie urre meens en urre zoën nog oëit trugzien of is alles al te laat? As gillie wilt wiëte hoe dit aflaopt, dan motte mar komme kieke op zon dag 28 fibbrewarie, ien ut Gemaenschapshuus van Aostrum. Weej zien öllie gaer komme! Tot ziens op zondag 28 februari in Oostrum. Bestuur Toneelvereniging De Vlasbloem -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Uitnodiging algemene ledenvergadering 9 maart 1999 Aan alle leden van T.C. Oostrum Hierbij nodigt het bestuur alle leden uit voor de algemene ledenvergadering, tevens jaarvergadering, die gehouden zal worden op dinsdag 9 maart a.s. in de Karklingel te Oostrum, aanvang 20.00 uur.Gezien de komende veranderingen be- 13

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 13