We vertrekken om 18.00 uur vanaf het AMC met de bus richting Eindhoven, we verwachten terug te zijn tussen 22.15 en 22.30 uur. De kinderen kunnen dan afgehaald worden bij het AMC. De definitieve kosten voor leiders/ trai ners en spelers zijn 22 gulden p.p., degene die nog niet betaald heeft graag voor 22 februari bij de jeugdsecretaris betalen. Hieronder vind je een indeling welke speler bij welke leider/trainer is inge deeld, om er voor te zorgen dat ook alle spelers mee terug komen. Indeling: Wim v. Delft - Roy v. Delft, Boy de Kleijn en Bram Dupont Theo Claessens - Thijs Claessens, Christopher Wilschut en Stef Fleurkens Geert Kunen - Jelle Kunen, Boris Rem en Tim Euwes Martien Verstegen - Guus Verstegen en Rik Verstegen Carin Cremers - Sill Cremers, Joren Pisters en Sil v. Hout Jos Nellen - Paul Nellen en Bart Arts Jan Janssen - Steef Janssen en Mare Bierman Huub o.d. Camp - Guus o.d. Camp en Giel Emons John Linnenbank - Etien Nijs en Peter Fleurkens Math Gommans - Kees Gommans, Sjors Gommans en Joost Christians Bas Kunen - Duke Hout en Jovian Juliana Paul v. Bergen - Niek v. Bergen, Bas v. Bergen en Sjors Lenssen Frank Frederix - Evan Wilmsen en Pleun Lenssen Tilly Rutten - Pirn Poels en Dennis Gerritsen Reinier Ooievaar - Joeri Ooievaar, Jan Bierman en Siem v. Kreij Ron Reijnders - Vladi Hanta en Raymond Smetsers Ramona van Someren - Danny Gommans en Koen Weyers Sjors Willems - Teun Dupont en Tom Deriks Frits Dupont - Dennis Lommen en Maikel Wilschut Mat Janssen - Rein Fleurkens, Bart Bierman en Tom Kamphuis Bob v. Mill - Marleen Custers en Rinske Reynders Hans Wilmsen - Roy Wilmsen en Steef Emons Martijn Kempen - Harald Peters en Wouter Verheijen Ben Kempen - Martijn Koekoek en Nick Gommans Jan Verheijen - Linda Custers en Ruby Pothoven Jan Verheijen (jr.) - Kevin Pothoven en Dave Gerritsen Henk Hofman - Elian Geurts en Cayn Wilmsen - Geert Willems - Erik Verkoeijen en Lynn Zondervan VV Oostrum, Jeugdafdeling Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9