Agenda 1999 13 febr. Vastelaovend-zaterdag Prinsereceptie 14 febr. Vastelaovend-zondag met o.a. Jeugdprinsereceptie en carnavals optocht Oostrum 15 febr. Vastelaovend-maandag en carnavalsoptocht Venray 16 febr. Vastelaovend-dinsdag 23 febr. L.V.B. lezing over Euro's, verzorgd door Rabobank Venray-Oost- rum (samen met OVB) 23 febr. Repetitieavond Toneelver. "de Vlasbloem" 25 febr. L.V.B. Bezinningsdag (kringactiviteit) 25 febr. Repetitieavond Toneelver. "de Vlasbloem" 27 febr. Toneeluitvoering Brugeind Meerlo "de Vlasbloem" 28 febr. Toneeluitvoering gemeenschapshuis Oostrum "de Vlasbloem" 07 mrt. Leerlingenorkest Venray 09 mrt. Openbare vergadering Dorpsraad 15 mrt. LVB Culturele Kringavond (kringactiviteit) 17 mrt. LVB Bedevaart Smakt quizavond (samen met O.V.B.) 18 mrt. LVB Dag voor alleengaanden (kringactiviteit) 19 en 20 mrt. Mysterieweekend voor Aspiranten van K.V.O. te Helenaveen 20 mrt. Aostrumse Zangkompeneej: huwelijksmis dochter koorlid 20 mrt. Aostrumse Zangkompeneej: lenteconcert met 3 gastkoren 21 mrt. Regio kampioenschappen in de Wetteling, organisatie mede door K.V.O. 28 mrt. Rommelmarkt Harmonie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Bezinningsavond (Kringactiviteit) Thema: welvaart - welzijn Datum: donderdag 25 februari a.s. Plaats: Pelgrimshuis te Smakt Aanvang: 20.00 uur - 22.15 uur Inleidster: Pastoraal medewerkster van de LVB Mevr. Frijns-Stassen Juist in deze tijd van economische groei is het goed om stil te staan bij de betekenis en consequenties van deze "welvaart". Zijn deze maatschappelijke ontwikkelingen goed voor het welbevinden van iedereen?? Wat kan onze ei gen bijdrage zijn aan een rechtvaardiger wereld? 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5