de bal in het lege doel kon schuiven. DIS zette nog meer aan en 4 minuten voor tijd kregen ze een vrije trap op 20 meter van het Oostrumse doel. De bal kwam in eerste instantie op de lat, maar de toegesnelde Rick Voermans kon in de rebound scoren. Zo werd het toch nog spannend in de laatste minuten waarin Mark van Dijk nog een dot van een kans kreeg, maar de spanning erin hield. Gelukkig floot de goed leidende scheidsrechter enkele minuten later af en behaalde Oostrum drie verdiende punten. Verdiend omdat het veel meer kansen creëerde in de tweede helft dan de gasten. Vanaf deze plek wens ik iedereen een prettige carnaval, waarna we ons op kunnen maken voor de uitwedstrijden tegen RKBVC en daarna tegen Eiker Boys (nummer één). Balsponsor deze middag was Harrie Linders van Groenwoud Palletreparatie, waar voor onze hartelijke dank. Merselo 2 - Oostrum 5 2-1 (0-0) De reserves van Merselo hebben Oostrum voorlopig terug gezet op aarde. Werd er stiekem gedroomd van misschien wel een kampioenschap dan kunnen die dromen waarschijnlijk wel voor een jaar in de ijskast. Oostrum startte rustig aan deze wedstrijd en werd door Mer selo vanaf het begin fel aangepakt. Dit resulteerde in veel balverlies. Merselo is niet meer dan een matig ploeg die het vooral van lange bal moet hebben. Dit in combinatie met veel fy sieke kracht maakt het een lastige tegenstander als het lang 0-0 blijft. Ook nu want Oostrum kwam mede door de harde wind en het Merselose spel niet tot het vertrouwde spel. Tevens was dit weer een dag dat werkelijk niets echt lukt. Merselo kreeg steeds meer grip op Oost rum en creëerde zich enkele goede kansen mede door het matige positiespel van de Oostrummers. Deze kansen werden echter gemist. Oostrum kwam er sporadisch uit en werd slechts twee keer gevaarlijk. Deze kansen konden niet verzilverd worden en de 0-0 ruststand was vooral voor Oostrum gelukkig. Na de rust hetzelfde spelbeeld al liet Merselo zich wat verder terugzakken en loerde het met z'n snelle voorhoede op de counter. Die kwam er niet zo vaak meer uit als in de eerste helft maar was wel gevaarlijk. In de 62' minuut kreeg Merselo een vrije trap te nemen. De bal werd hard ingeschoten en de terugspringende bal werd door de spits binnengeschoten 1-0. Hierna ontwikkelde zich een ware slijtageslag. Oostrum moest meer en meer gaan aanvallen en Merselo wilde alleen nog maar counteren. Oostrum werd niet echt gevaarlijk en liep vaker en vaker in het hechte Merselose verdedi- gingsblok vast. In de 77e minuut werd Oostrums balverlies razendsnel omgezet in een Mer selo counter en deze werd doeltreffend afgerond. Oostrum was verslagen. Er werd nog een wanhoopsoffensief ontketend maar dat M. Derks hieruit nog scoorde was alleen nog voor de statistieken. Een verdiende nederlaag, omdat Merselo feller was dan de stroef spelende Oostrumse ploeg en ook de beste kansen kreeg om tot de winst te komen. Laat A carnaval maar een week van bezinning zijn waarna de draad weer opgepakt kan worden tegen BW 3 op 21 februari in de eigen arena. Hopenlijk zien we da het oude Oostrum 5 met het zijn vertrouwde spel. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen Broeder Newin. 15 I. i I ✓—S

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15