Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: v. Broekhuizenstraat 29 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. februari 2-1 1 -3 2-1 Jeugdvoetbal Uitslagen 6 februari RKDEVA1 - Oostrum A1 1-2 Swolgense Boys B1 - Oostrum B1 5-2 Oostrum C1 -Tiglieja C1 2-6 Oostrum C2 - Leunen C2 3-0 Oostrum 1 - DIS 1 2-1 Geografisch gezien zou Oostrum tegen Oirlo een echte derby moeten zijn, maar het feit dat beide teams de laatste jaren nog nauwelijks in competitieverband tegen elkaar zijn uitgeko men, zorgde ervoor dat van een echte derby geen sprake was. Of het door het vroegere tijdstip kwam of door het gebrek aan derbysfeer, feit was, dat weinig toeschouwers uit Oirlo aanwezig waren. Dan de wedstrijd. Na 1 minuut stilte in verband met het overlijden van ons lid Piet Haegens kon de wedstrijd beginnen onder leiding van de heer Van Soest uit Bergen. De eerste helft was weinig spectaculair en leverde minimale kansen op aan beide zijden. Oostrum kwam niet veel verder dan een mager afstandsschot en de Oirlose aanvallers deden weinig met de geboden ruimte en kansen. Een aantal keren kregen de DIS-aanvallers goede mogelijkhe den, maar deden niets met deze kansen. De eerste helft eindigde dan ook met de bekende brilstand en een fikse winterse bui, die de toeschouwers naar binnen deed vluchten. De tweede helft begon op een wit veld en vanaf dat moment was het Oostrum die de kansen creëerde. Al na enkele minuten belandde een van richting veranderde voorzet op de lat en had het 1 -0 kunnen zijn. Hierna bleef de thuisploeg de sterkere ploeg en had diverse moge lijkheden. Het duurde echter tot de 67e minuut voordat Marcel Holtackers de bal aange speeld kreeg in de 16 meter en half uit de draai de DIS-keeper kansloos liet (1-0). Oostrum haalde opgelucht adem en de druk leek van de ketel. Hierna moest DIS wel komen en creëerde hiermee extra ruimte voor de voorwaartsen. In de 83e minuut leek Oostrum op ro zen te zitten, nadat Roy Willems goed doorging, het duel met de keeper won en vervolgens 14 Uitslagen zondag 7 Oostrum 1 - Dis 1 Castenray 2 - Oostrum 3 Merselo 2 - Oostrum 5 T

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 14