11 febr. 20.00 u. Bestuursvergadering. Agenda februari: 13 febr. Eikenhofkapel prinsenreceptie 14 febr. Eikenhofkapel H. Mis carnaval 14 febr. Optocht Oostrum 15 febr. Optocht Venray Oud papier op verzamelplaatsen per straat. Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 u. haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken u het oud papier (geen plastic, tempex of ander afval) goed verpakt en tijdig aan de straat te zetten. Graag het papier zo veel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw medewerking. In de straten die eventueel nog opengebroken zijn kan geen tractor komen, s.v.p. Papier klaarzetten aan het eind/begin van de straat of eventueel zelf wegbrengen. Bij voorbaat dank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 6-14 februari Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Nel v.d. Berg-Linskens, Petronella Kusters- v.d. Berg, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Jans- sen-Wolters, Pierre Wolters, Martin Moorrees, Wim Versleijen, Wim Keijsers, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie Voor 'n zieke Overl. ouders Hendrix-Geurts, Piet Janssen en overl. familie, Mevr. Litjens-Hendriks (namens vrijwilligers de Wendel) Giel Vennekens en echtgenote en wederzijd se familie, (Koor Harmony) Tot bijzondere intentie T.e .v. Onze Lieve Vrouw Sjeng Potten en voor 'n jarige (Met Rozenkransgebed) Gest. jaardienst overl. familie van Heijster Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven Voor de vrede in onze gezinnen, Voor 'n goede uit komst Jaardienst Harrie Claessens, Gest. jaardienst familie van Heijster, Giel Vennekens en echtgenote en we derzijdse familie 9 Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u.

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9