Op een vraag of de parochiekerk via het voetpad over het dorpsplein ook tijdens de bouw van het wozoco-complex bereikbaar blijft, wordt geant woord: waarschijnlijk niet. Het huidige voetpad komt t.z.t. te vervallen. Overlast zal er ongetwijfeld tijdelijk zijn. Denk ook maar eens aan de ker- misopstelling in september a.s. In het kader van de verplaatsing sportpark is nogmaals de aandacht ge vestigd op noodzakelijke aanpassing van de Sparrendreef. 4 De aandacht wordt gevestigd op het 50-jarig kloosterjubileum van broeder Pierre Huijbers op 2 februari a.s. Besloten wordt in 't Oostrums Weekblad een advertentieafdruk te plaatsen van de uitnodiging. Gememoreerd wordt dat broeder Huijbers een aantal jaren deel heeft uitgemaakt van de dorpsraad en vele jaren samen met an deren de redactie van 't Oostrums Weekblad vormde. Hij behoorde tot de mede-oprichters. Zijn grootste verdienste lag bij de voetbalclub en dan met name bij jeugd voetbal. De dorpsraad zal vertegenwoordigd zijn op de receptie in "Dommeldal" in Eindhoven. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 9 februari a.s. in Restaurant Bowling Venray. (te Oostrum). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o oOOSTRUM HARMONIE o 06 febr. 09.30 u. Ophalen oud papier Papierophalers: L. v. Ham, A. Joosten, E. Schuur- mans, T. Kessels, A. Linders, G. Linders, R. Mulder, R. Gommans, M. Pluk, E. v.d. Venne, G. Volleberg, F. Janssen, J. Engels 7 febr. 10.00 u. Generale repetitie carnavalsconcert 8 febr. 20.00 u. Carnavalsconcert Orkest/tamboerkorps verzamelen om 19.30 u. in car navalstenue. Opbouw instrumentarium dient uiterlijk om 19.45 u. gereed te zijn. Overige deelnemers aan wezig zijn op afgesproken tijdstip. Geen repetitie leerlingenorkest 10 febr. 18.45 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps OK.ERK.4H

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7