Venrayse Hazinneaovend. Opdonderdag 11 februari vieren alle dames weer hun eigen Hazin neaovend. Volgens traditie gaan de Hazinnen, als oude vrouwtjes verkleed alle ca- fé's af waar het Hazinneschild bo ven de deur hangt. We beginnen om 20.22 uur op de Grote Markt met het uitreiken van de Hansworst aan Joekskapel 't Göt Net. waarna de avond geopend wordt door Nelly de boerebruid, on dersteund door het muzikale kun nen van de Joekskapellen. Dit jaar zijn er een zestal café's aangesloten, waar uiteraard de heren niet welkom zijn t.w.: 't Podium, Huls man. de Evenaar, Bonte Koe, 't Upke en de Koets. Na de opening kunnen alle Hazinnen achter een Joekskapel aan om zo in alle café's een stempel te bemachtigen, waardoor men in aanmerking kan komen voor een Hazinneprijs. De stempelkaarten zijn in bovenstaande ca fé's voorradig. Aan het einde van de avond kan men de kaart inleveren. Veider kan elke Hazin de leukste, origineelste of zo maar een Joekskapel aankruisen, die volgens haar oordeel de titel Hansworst verdient. De winnaressen krijgen uiteraard hun prijs thuisbezorgd. Dus dames uit groot Rooi, doe in grote getalen mee, dan wordt het weer als vanouds een fantastische Hazinneaovend. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Wij zijn op zoek naar 5 enthousiaste meis jes/dames, die ons koor, bestaande uit 26 leden (tussen de 18 en 50 jaar) willen ko men versterken. Tweemaal per maand luisteren wij de Eu charistieviering op in de parochiekerk van Onze Lieve Vrouw Geboorte in Oostrum en daarvoor repeteren we wekelijks 1 1/2 uur in diezelfde kerk. - maandagavond van 19.45 uur tot 2115 uur - Incidenteel treden we ook buiten Oostrum op voor een concert of een koren uitwisseling. Het repertoire loopt uiteen van licht kerkelijk tot modern. 29 HAZINNE AOVEND KOOR OOSTRÜH

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 29