Agenda 1999 28 jan. L.V.B. Lezing over het jaarthema "Werk en Zorg" Lilian Linders 30 jan. Aostrumse Zangkompeneej: optreden Beukenrode 31 jan. Liedjesmiddag 02 febr. Ledenvergadering OOZO (zaal de Karklingel) 06 febr. Klingel-Aovend 08 febr. 11 e Carnavalsconcert Harmonie 09 febr. Openbare vergadering Dorpsraad 13 febr. Vastelaovend-zaterdag Prinsereceptie 14 febr. Vastelaovend-zondag met o.a. Jeugdprinsereceptie en carnavals optocht Oostrum 15 febr. Vastelaovend-maandag en carnavalsoptocht Venray 16 febr. Vastelaovend-dinsdag 23 febr. L.V.B. Lezing over Euro's, verzorgd door Rabobank Venray-Oos- trum (samen met OVB) 23 febr. Repetitieavond Toneelver. "de Vlasbloem" 25 febr. L.V.B. Bezinningsdag (kringactiviteit) 25 febr. Repetitieavond Toneelver. "de Vlasbloem" 27 febr. Toneeluitvoering Brugeind Meerlo "de Vlasbloem" 28 febr. Toneeluitvoering gemeenschapshuis Oostrum "de Vlasbloem" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dames LVB Lezing: "Werk en zorg, een nieuwe balans" Datum: donderdag 28 januari a.s. om 20.00 uur Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Tijdens deze thema-avond zal mevr. Lilian Linders-Termont, gespreksleidster bij de LVB in dit project, ingaan op de veranderende rol van de huisvrouw in de gezinnen van vroeger en nu. Door de huidige mentaliteit en de nieuwe wettelijke regelingen willen of kunnen vrouwen niet altijd stoppen met hun betaalde baan als ze trouwen of kinderen krijgen. Doordat de zorgtaken toch grotendeels op hun schouders blijven rusten, is het belangrijk een goede ba lans te vinden tussen (betaald) werk- en zorgtaken. U wordt deze avond aan het denken gezet over uw eigen balans en u gaat met veel gespreksstof naar huis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9 geslote0

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9