was alleen erg geflatteerd. Vitesse beschikte over een stugge ploeg geze gend met een spits die een neusje voor de goal heeft en tevens maar een halve kans nodig heeft. Oostrum blijft echter ook na deze nederlaag in het kielzog van de ploeg die voor mij toch kampioenskandidaat nummer 1 is. Venray is een goede tweede op deze lijst van kandidaten en deze ploeg komt a. s. zondag in Oostrum op bezoek. Dan geldt maar een ding. Beide ploegen zijn alleen gebaad bij een overwinning. Dit om de kloof met Vitesse niet te groot te laten worden. Verlies van een van de beide ploegen betekent dan ook voorlopig een stapje terug als het gaat om de strijd om de titel. Met tevens in het achterhoofd dat Vitesse ook nog twee keer tegen Venray en twee keer tegen Geysteren aan moet treden is het duidelijk dat het in deze klasse nog alle kanten uit kan. Broeder Newin. Beste sportvriend(in). In de week van 16 augustus tot en met 20 augustus worden de Nike voetbal- weken weer georganiseerd door de KNVB (zie ut sparretje december 1998). Het programma begint elke dag om 09.00 uur en eindigt om 16.30 uur. De kosten zijn per persoon 85 gulden, je dient wel zelf een bal mee te ne men. Je krijgt een prachtig Nike shirt en iedere dag 2 consumptiebonnen. Aan het einde krijg je een echt KNVB deelname certificaat met een groeps foto. Gedurende de week zul je je bezig houden met positie- en vele partijspelen, het afwerken op doel, vele verschillende trainingvormen, een spelregelloop, 1 1 duel, de strijd om de titel "koning Voetbal", penaltybokaal en nog veel meer leuke voetbalspelen. Ook zullen er weer een aantal spelers van een profclub een halve dag aan wezig zijn. Als je interesse hebt neem dan contact op met de jeugdsecretaris H. Hofman tel: 515081 Maar beslis snel, want vol is vol. Jeugdafdeling V.V.Oostrum JEUGDVOETBAL Uitslagen zaterdag 23 januari Castenray A1 CO - Oostrum A1 1-3 Castenray B1 CO - Oostrum B1 0-3 Oostrum C1 -SSS'18C1CO 1-0 Oostrum C2 - Meterik C1 0-25 16

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 16