raakte Roy Krijn zwaar geblesseerd en moest per brancard van het veld wor den gedragen. Wij wensen bij deze Roy Krijn een spoedig herstel toe. In de 77ste minuut kon het Oostrumse publiek opnieuw juichen. Een voorzet op maat van Joop Bovend'Eerdt werd zeer fraai door Mark van Dijk bij de twee de paal ingeschoten. Ook de tweede kans die Geijsteren in de wedstrijd kreeg werd door Jorn Rongen gestopt. In blessuretijd wist Bas Kessels een goede solo af te ronden en de eindstand op 3-0 te brengen. Balsponsor deze middag was café 't Klinkerke, waarvoor onze hartelijke dank. Vitesse 7 - Oostrum 5 3-0 (2-0) Het moest er eens van komen. De eerste seizoennederlaag van Oostrum 5. Vitesse uit was van tevoren bekend dat het heel moeilijk zou worden. Deze ploeg had voor deze wedstrijd net als Oostrum vier verliespunten en het ging dus om de koppositie in de klasse. Beide ploegen begonnen aftastend en echte kansen waren er net als destijds in het duel in Oostrum bijna geen. Vi tesse had een veldoverwicht maar was vooral gevaarlijk met schoten vanuit de tweede lijn. Oostrum had het eveneens moeilijk en wist zijn schutters ook niet echt in stelling te brengen. Deze wedstrijd wachtte er dan ook op om opengebroken te worden. In de 23e minuut was het dan zover. H. Achten wist een hard schot nog uit het doel te plukken maar was tegen de rebound van de geslepen spits van Vitesse kansloos, 1 -0. Oostrum probeerde zich te herstellen maar liet zich door het agressieve en vaak veel te harde spel van de thuisploeg uit de wedstrijd halen. Het was dan ook niet verwonderlijk dat juist het de thuisploeg was die scoorde. Weer was er een terugspringende bal en de Vitesse-spits was weer als snelste ter plaatse 2-0. Oostrum was aangeslagen en wist maar zelden tot de zestien van de tegenstander door te dringen waar het vakkundig werd afgestopt. Ruststand 2-0. Na de rust ver anderde het spelbeeld. Oostrum speelde een stuk agressiever en besloot: dan maar strijdend ten onder. Vitesse had hier duidelijk moeite mee want het zakte ver terug. Voor het eerst in deze wedstrijd waren er echte kansen en deze waren voor de equipe van H. Holierhoek. Echter het geluk wat in de voorgaande twee duels aanwezig was ontbrak nu. Vitesse probeerde te counteren maar deze counters werden vaak in een vroeg stadium door de Oostrumse ploeg te niet gedaan. Oostrum nam meer risico en kwam de laat ste 25 minuten tot overmaat van ramp ook nog met tien man te spelen toen een Oostrum speler (zonder toedoen van een tegenstander) geblesseerd raakte. Dit verschil had de leidsman weer in evenwicht kunnen brengen maar hij verzuimde een smerige overtreding met de enigste juiste kleur te bestraffen. Toen daarna ook nog een van richting veranderde voorzet weer bij de Vitesse spits belandde en deze Oostrum persoonlijk de das om deed knakte er iets in de ploeg. De 3-0 was de eindstand die weliswaar verdient 15

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15