Aktie Kerkbalans 1999. Jaarlijks wordt in januari de landelijke Aktie Kerkbalans gehouden, door en met ondersteuning van de in Nederland deelnemende Kerkgenootschappen. Uitvoering van deze aktie geschiedt echter plaatselijk in de parochies en de bijdragen komen ook volledig ten goede aan de plaatselijke parochie. Zoals gebruikelijk sluit ook onze parochie zich bij deze aktie aan. Daarom zal vanaf 18 januari door vrijwilligers bij u een enveloppe worden bezorgd met daarin informatie over de aktie alsmede een verzoek om deelname voor 1999. Vanaf 25 januari zullen de vrijwilligers de gesloten retour-enveloppe graag weer op komen halen. U zult hen er zeer terwille mee zijn, als u deze enve loppe gereed zou willen leggen, waarvoor bij voorbaat hartelijk dank. Mocht het zo zijn dat u, om welke reden dan ook, de retour-enveloppe op een later tijdstip zelf wilt inleveren, dan kan dat bij de administrateur van de aktie in onze parochie, de heer J. Janssen, Stationsweg 138a in Oostrum. Ook in het afgelopen jaar is gebleken van een grote betrokkenheid bij onze parochie. Met opnieuw ieders daadwerkelijke hulp en betrokkenheid mag op grond daarvan ook het jaar 1999 met vertrouwen tegemoet gezien worden. In het voorjaar wordt de jaarlijkse parochie-vergadering gehouden, de datum zal tijdig in dit Weekblad worden gepubliceerd. Tijdens deze vergadering zal door het Kerkbestuur het beleid worden toegelicht en bestaat voor ieder de gelegenheid om vragen te stellen. Maar uiteraard kunt u ook buiten die ver gadering terecht bij het Kerkbestuur en de Financiële Commissie. Het Kerkbestuur en de Financiële Commissie van de R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. K U R STJENS ALLES op het gebied van contactlenzen 7 - vraag ons informatiepakket aan - VENRAY NOORDERHOF 20 - TEL. 0478 - 550630 NTACTLENZEN

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7