Rommelmarkt 28 maart 1999 Op zondag 28 maart zullen wij wederom onze jaarlijkse rommelmarkt hou den. Zaterdag 27 maart komen wij weer bij U langs om de spullen voor de rommelmarkt op te halen. Wij verzoeken U nu reeds geen grote meubelstuk ken aan te bieden. De verkoop van o.a. bankstellen, kasten en bedden verloopt zeer moeizaam. Afvoer en/of vernietiging van deze meubelstukken brengt voor ons zeer veel werk en kosten met zich mee. Hebt U grote meubelstukken die nog in goede staat zijn, neem dan kontakt op met de Kringloopwinkel in Venray. Zij halen de meubels zonder enige kosten bij U op. Met dank voor Uw medewerking, Harmonie Sub Matris Tutela -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Betreft: ledenvergadering. De aanvankelijk voor 19 januari a.s. geplande leden- vergadering kan door omstandigheden niet doorgaan J| en is verplaatst naar dinsdag 2 februari a.s. in zaal Jlllllf oostrumse "de Karklingel" te Oostrum. JlÜlf "Mf Het bureau: Peterink Partners, Communicatie en z--tndg- Management uit Venray zal een inleiding verzorgen over: A Het belang van communicatie en marketing voor Uw Ondernemers onderneming! De leden van onze vereniging zullen tijdig een schriftelijke uitnodiging met volledige agenda ontvangen. Wij verzoeken U deze gewijzigde datum te no teren. Met vriendelijke groeten. Het bestuur van de OOZO. Secretariaat: Stationsweg 138a, 5807 AD Oostrum, Telefoon 0478 - 583 555 KvK Venlo 166110 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o buurtvereniging stationsweg/wester thienweg vriendschap door samenwerking correspondentieadres: wester thienweg 7 Beste leden, Bij deze nodigen wij u uit voor de jaarvergadering op woensdag 27 januari a.s. om 20.00 uur in zaal "de Karklingel". Graag tot dan. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3 Organisatie

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3