Gewoon een perfecte afsluiter van twee voortreffelijke zittingsavonden waar we met veel plezier op terug kunnen kijken. Op de vrijdagavond werd afscheid genomen van Jürgen van Soest die, na 5 jaren als nar te zijn opgetreden, gestopt is. Zaterdagavond was er het afscheid van Theo Theeuwen die onderscheiden werd met't klingeltje" voor het vele werk dat hij in 16 jaren voor de vereni ging heeft gedaan. Nog eenmaal bracht hij zijn schlager "ik bin miene karklingel kwiet". Ook Martien Reijnders werd niet vergeten i.v.m. 11 jaar bühneverzorging tij dens de zittingsavonden. Hij ontving uit handen van Prins Marcel I de verenigingsmedaille. Orde van verdienste toegekend aan Leo Lenssen Op voordracht van Carnavalsvereniging "de Karklingels" wordt dit jaar de hoogste onderscheiding, de Orde van Verdienste, uitgereikt aan Leo Lens sen. Vanaf het begin (1973) dat hij in Oostrum kwam wonen is Leo heel aktief in de gemeenschap van Oostrum. Zijn grootste verdienste ligt bij de Korfbalvereniging, Carnavals- en Tennis vereniging. Maar ook de andere verenigingen doen nooit tevergeefs een be roep op Leo. Leo is de eerste voorzitter (9 jaren) en mede-oprichter van de Korfbalvereni ging Oostrum. Onder zijn bezielende leiding werd de kleedaccommodatie gerealiseerd met pandbrieven die renteloos zijn verworven in de Oostrumse gemeenschap. Ook de reclameborden moesten een plaats krijgen. Hiervoor werd een afrastering geplaatst. Ondanks bovenstaande aktiviteiten vond hij ook nog de tijd om 2 jaren als leider van de senioren op te treden. Bij de carnavalsvereniging is hij 15 jaar Lid van de Raad van Elf geweest waarvan ook nog 4 jaar als ceremoniemeester. In 1978 was hij Prins Leo 1 Tijdens zijn periode bij de carnavalsvereniging heeft hij aan diverse projec ten meegewerkt o.a. restauratie van de Kappeltjes op het Kerkhof en bouw sokkel van 't Aostrums Bolwerk" In 1978 heeft hij in de werkgroep oprichting Tennis gezeten. Sinds 1996 is Leo bestuurslid van de Tennisvereniging en heeft sinds die tijd zitting in de commissie Sportpark. Nu de aankoop van de grond voor de realisering van het nieuwe sportpark rond is heeft Leo de taak, om als voorzitter van de werkgroep accommodatie sportpark Oostrum, te zorgen voor een multi-funktionele accommodatie t.b.v. afd. voetbal- tennis en korfbal. Buiten alles wat reeds genoemd is heeft hij ook nog andere hobby's n.l.: 8 jaren gevoetbald in het 1e elftal, waarvan diverse jaren als aanvoerder. Reeds 20 jaar, vanaf de oprichting, lid van de tennisvereniging. 21

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 21