fey f ÖOSTW ♦- Wie wert de neeje Prins van Aostrum, Lull en d'n Boshuuze? Raoje kunde vur iene guide per naam tot 'n kwartier vur ut uutkomme van de neeje prins. Raoje kunde beej alle horecabedrieve ien Aostrum. De helft van de opbrengst wert als priezegeld an de winnaar(s) uutgekierd. Prinsebal C.V. "De Karklingels" op zaterdag 16 januari Het Prinsebal wordt gehouden in het gemeenschapshuis te Oostrum. Met om 21.44 uur aftreden Prins Marcel I en deze wordt daarna opgenomen in de A.A.P. (Aostrumse Aid Prinse). Rond 22.33 uur volgt de bekendmaking van de nieuwe Prins??? Net als voorgaande jaren belooft dit weer een enorm spektakelstuk te wor den. Tot ziens op 16 januari. Zittingen De in het afgelopen weekend gehouden zittingsavonden waren van een hoog niveau. Beide avonden beet "Heej en weej" met Oostrumse wetenswaardigheden verrassend goed de spits af. De bandparodist Maarten had een leuke act waar ook het publiek in betrok ken werd. Ed Peters wist het publiek te boeien met zijn ijskoude verhalen over het leven van een eskimo. Striepke Veur uit Helmond hadden een heel "druk"-programma met verhalen over de schoonmoeders e.d. Een prima afsluiter voor de pauze. Na de pauze de 2e Oostrumse inbreng en wel Ut Göt die totaal in het nieuw gestoken waren. Zij brachten een leuk nieuw programma en werden hiervoor dan ook in zijn "geheel onderscheiden" in 6 seconden. Geert van Kimmenade, als St. Nicolaas, kreeg iedereen op het puntje van zijn stoel. Een geweldige buut. Na een afwezigheid van 7 jaren was Frank Schrijen weer in de buuteton te bewonderen en hij liet zien dat hij het buutereedne niet verleerd was. Een prachtig optreden. Het totale programma werd op een prima wijze ondersteund door de muzika le inbreng van de Eikenhofkapel. Als laatste trad de "Noot" op. Dit zoals ze zelf zeggen "de ideale schoon zoons". Met hun grappen, geweldige zang, mime-acts en muzikale onder steuning kregen zij de zaal "plat". 20

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 20