Donderdag 14 januari 19.00 u. Kelly Willems, Floortje Gloudemans, Maren de Boer, Chantal Lenssen Resultaat Kerstgeschenk Truus Lemmens Het Kerstgeschenk voor onze dorpsgenote Zuster Truus Lemmens, nog al tijd werkzaam in Pakistan, heeft het prachtige bedrag opgebracht van 2.352,50. U weet dat dit bedrag tot de laatste cent in handen komt van Truus Lemmens. Deze heerlijke geste van de bewoners van Oostrum maakt haar zeker overgelukkig en zij kan haar paar honderd kinderen weer 'ns wat extra's geven. Heerlijke dag voor Truus lemmens en haar gehandicapte kin deren. U kunt er zeker van zijn dat Truus en haar kinderen, want Zuster Lemmens zal de kinderen ongetwijfeld mededelen dat deze heerlijke gift van Oostrum komt, dat zij en haar kinderen U bijzonder dankbaar zijn. Graag wil ik U ook persoonlijk danken, heel hartelijk danken allen, die hebben bijgedra gen voor dit goede werk. uw pastoor. "Welkom kerstkindje", in jou ging onze grote, vurige wens in vervul ling! leder jaar horen we al weken voor Kerstmis in de grote winkels en straten van Venray het Kerstlied klinken: "Er is een kindeke geboren op aard". Maar voor Peter en Marlie Janssen-Steegh van Buitenhof 15 zal dit lied nooit zo heerlijk geklonken hebben en hen in een vreugdevolle stemming gebracht hebben als dit jaar 1998. Want zij waren de overgelukkige, dolgelukkige ouders die op Kerstavond 1998 ook nog konden zingen, misschien alleen met de stem van hun hart: "Er is ook een kindeke geboren bij ons thuis, een zoon "DENNIS". Dat moet voor hen een geweldige Kerstavond geweest zijn. Kinderen zijn heerlijk, alle kinderen zijn heerlijk, elk kind is gewild door God, een kostbaar geschenk van God. Maar als je dan ook nog kunt zeggen: dit is ons eigen kind, 'n kind waar we zo naar verlangd hebben, de vrucht, de be loning van onze grote, zuivere wederzijdse liefde, dan kun je dan ook met recht je gevoelens van je hart laten spreken, zoals jullie dat ook deden en vermelden op het geboortekaartje; "DOLGELUKKIG ZIJN WIJ MET DE GE BOORTE VAN ons kind "DENNIS" geboren op 24 december, een kerstkindje dus. Ik ben ervan overtuigd dat jullie DENNIS 'n warm onthaal bezorgd hebben, blijft DENNIS met jullie liefde omringen, want dat is het allereerste en nood zakelijkste wat 'n kind nodig heeft om tot 'n gelukkig mens uit te groeien. Als je van iemand echt veel houdt dan geef je hem het beste wat je hebt, daarom gaf God ons Zijn Zoon Jezus. Hij was het grote geschenk van God voor ons allen. Hij kwam om voor ons de hemel weer te openen. Hij heeft ons geleerd en voorgeleefd hoe 'n mens hier op aarde al 'n gelukkig, innig 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9