nieuws Hoi meisjes en jongens Zijn jullie in het nieuwe jaar ook goed begonnen? Wij wel! Wij hebben enkele weken geleden al programma's gemaakt. Voor deze week staat winteractiviteit en sneeuwballen gooien. Maar we hebben geen winter en geen sneeuw dus dat gaat niet door. Wat we wel gaan doen, je merkt het vanzelf; onze creatieve leiding weet overal wat op. Groetjes, leiding/bestuur PS: Op 21 januari heeft de donderdaggroep disco-avond. Ze mogen dan een vriendje of vriendinnetje meenemen. Doei. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9 -17 januari Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. 19.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Overl. ouders Graat-Verhaag, Wim Keijsers, Petro- nella Maria Kusters v.d. Berg. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Voor 'n zieke, uit dankbaarheid, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Gem.koor) Tot bijzondere intentie Theij Vandevenne (namens de bejaarden van de Gil- destraat) Voor de vrede in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed) Ter ere van O.L.Vrouw Tot intentie van de L.V.B. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor 'n goede uitkomst Jaardienst Toon Perenboom, overl. ouders Broeren Kersten. Marloes Derksen, Ellen Custers, Chantal Aarts, Anne Basten Elke Euwes, Danielle Engels, Ireen Schlepers, Marloes Denissen Mieke van Bracht, Brandy van Dyck, Susan Felder, Geertje de Kleijn 7

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7