NOBEL nieuws 27 December was het theorie examen voor onze ponyruiters. Met trots kan ik jullie vertellen dat iedereen geslaagd is. ledereen wil zeggen: Milou Bergh mans, Silvie Tonnaer, Laura op den Camp, Annemarie Staaks, Loes Reyn- ders, Wanda van de Bussche, Denise Creemers, Tamara Wilmsen, Jeanine Huybers, Ellen Custers en Mireille van Es. Het examen werd gehouden sa men met 9 ruiters van de manege in Swoigen. Er werden 2 t-shirts uitgereikt voor degene met het mooiste plakboek. Dit werden 2 ruiters van Nobel en wel Jeanine Huybers en Milou Berghmans. Milou Berghmans is 1e gewor den van de in totaal 20 ruiters. Ook is er nog een concours geweest waar al leen Freek Meijling aan heeft deel genomen. Helaas was dit geen concours waar je punten bij kon halen, Freek haalde een 5e en 9e prijs. 3 Januari is er voor de pony's een selectie wedstrijd in Horst geweest. Jeanine Huybers werd hier 6e met 155 punten en Tamara Wilmsen werd 9e met 151 punten, ledereen van harte gefeliciteerd. Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Mensen bedankt!!!! De LVB bedankt iedereen die spontaan heeft meegewerkt aan de wafelactie van 29 december jl. Mensen die de wafels bakten, BEDANKT Mensen die de wafels verkochten, BEDANKT Mensen die de wafels kochten, BEDANKT Bovendien wenst de LVB alle mensen een gezond en voorspoedig 1999 toe! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Sanne 08-01-1996 08-01-1999 Men zei tegen ons, het leven gaat door. Dit klopt, alleen anders dan dat wij ons hadden voorgesteld. 1096 dagen, zijn er nu voorbij gegaan. 1096 dagen, is er een stoel leeg blijven staan. 1096 dagen, de leegte nog even groot. 1096 dagen is het moeilijk leven met jouw dood. 1096 dagen, 1096 dagen papa, mama Denise -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 21

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 21